Meksikalı Mankenin Cesedi Su Tankında Bulundu - Son Dakika

Meksikalı Mankenin Cesedi Su Tankında Bulundu

13.01.2015 16:30

1
Meksika'da tüyler ürperten bir olay yaşandı... Yaklaşık bir yıl önce ortadan kaybolan 27 yaşındaki oyuncu ve manken Carmen Yarira Esparza'nın cansız bedeni, Mexico City'nin 50 farklı bölgesine su sağlayan tankın içinde bulundu.

2
Esparza, en son geçen yıl spor salonundan çıkarken görüldü. Ondan sonra da genç kadından haber alınamadı. Polis yetkilileri, yaptıkları araştırma sonucunda genç kadının seks kölesi ticareti yapan bir çete tarafından kaçırıldığından şüphelendiklerini açıkladı.

3
Genç kadının hayatından endişe eden ailesi uzun süre Esparza'nın eve dönmesini bekledi. Daha sonra da sosyal medya grupları kuruldu ve Carmen Yarira Esparza'dan haber alınmaya çalışıldı.

4
Psikoloji eğitimi gören ancak oyuncu ve manken olmayı tercih eden Esparza, bu alanda çalışmaya da başlamıştı.

5
Bir yıldır kendisinden haber alınamayan Carmen Yarira Esparza'nın cansız bedeni Mexico City'nin 50 farklı bölgesine su sağlayan bir tankın içinde bulundu. Bunu ortaya çıkaran da ilginç bir tesadüf oldu.

6
Söz konusu tankın sağladığı suyu kullanan yüzlerce kişi suyun tadının ve kokusunun tuhaf olduğunu söyleyince yetkililer olayı araştırmaya başladı. Bu araştırmanın sonunda da Carmen Yarira Esparza'nın cansız bedeni çürümeye yüz tutmuş halde bulundu.

7
Polis yetkilileri genç kadının seks kölesi ticareti yapan çeteler tarafından kaçırılıp öldürülmüş olabileceği üzerinde yoğunlaşıyor.

8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Meksikalı Mankenin Cesedi Su Tankında Bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden