Mel Gibson 60 Yaşında Baba Olmaya Hazırlanıyor - Son Dakika

Mel Gibson 60 Yaşında Baba Olmaya Hazırlanıyor

1
Dünyaca ünlü ABD'li oyuncu Mel Gibson, 60 yaşında dokuzuncu kez baba olmaya hazırlanıyor.

2
Ünlü ABD'li oyuncu Mel Gibson dokuzuncu kez baba olmaya hazırlanıyor. Extra ile olan röportajında ilk kez baba olacağını açıklayan Gibson, yeniden babalık heyecanını yaşayacak.

3
Bir süredir 26 yaşındaki binicilik şampiyonu kız arkadaşı Rosalind Ross'la birlikte olan aktörün en büyük oğlu 36 yaşında.

4
Yeniden baba olmasıyla ilgili şakaları 'Bir tane daha olsa ne var? Ben onu tutup yakalamak için buradayım' diye cevapladı.

5
6
Gibson, yeniden tadacağı babalık heyecanı hakkında ise 'Artık bu tip şeylere stres yapmak için çok yaşlıyım. Tepki veremeyecek kadar yorgunum' diyor.

7
8

Haber Yayın Tarihi: 26.10.2016 08:34

Son Dakika Mel Gibson 60 Yaşında Baba Olmaya Hazırlanıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor