Melek yüzlü şeytan! Mutluluğunu kıskandığı arkadaşının bebeğini 13'üncü kattan attı - Son Dakika

Melek yüzlü şeytan! Mutluluğunu kıskandığı arkadaşının bebeğini 13'üncü kattan attı

15.06.2021 17:51

Rusya'nın başkenti Moskova'da yaşayan Daria Shavelkina, mutlu bir evliliği olan üç çocuk annesi Yaroslava Korolyova'yı kıskandığı için, bebeğini 13. katta bulunan penceresinden atıp öldürdü. Daria, 17 yıl hapis cezası aldı.

1
Hamile olan Daria, ikinci el bebek elbisesi almak için arkadaşı Yaroslava ile anlaştı ve evine gitti.

2
Yaroslava'nın mutlu evliliğini ve çocuklarının olduğunu gören Daria, kıskançlık krizine girdi. Yaroslava'nın diğer odaya geçtiğini gören Daria, Yaroslava'nın bebeğini alıp 13'üncü katın penceresinden aşağı attı.

3
Yaroslava, bebeğinin atıldığını görünce aşağı koştu ama bebeğini ölmüş bir şekilde beton zeminde buldu. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri yapacak bir şeylerinin olmadığını söyledi.
4
Polis tarafından gözaltına alınan ve tutuklanan Daria, ifadesinde bebeği görünce beyninde kendisine bebeği pencereden at sesleri geldiğini bu nedenle bebeği attığını söyledi. Mahkeme ise yapılan taramalarda cani kadının hiç bir psiklojik sorunu olmadığını belirtip 17 yıl hapis cezası verdi.
5
Mahkemede arkadaşını kıskandığı için bebeğini öldürdüğü iddia edilen Daria'ya 17 yıl hapsin yanı sıra Yaroslava'nın ailesine 600 bin lira tazminat ödemesine karar verdi.
6

Son Dakika Melek yüzlü şeytan! Mutluluğunu kıskandığı arkadaşının bebeğini 13'üncü kattan attı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500
Advertisement