Son Dakika Haberleri: Meltem Cumbul Dolandırıcılara Karşı Uyardı

Meltem Cumbul Dolandırıcılara Karşı Uyardı

6 yıl önce

Muhteşem Yüzyıl'daki 'Fatma Hatun' rolüyle ekranlara gelen Cumbul'un adını kullanarak dolandırıcılık yapanlarla ilgili oyuncudan, "O kişilerin benimle alakası yok" şeklinde bir açıklama geldi.

1
Dolandırıcıların Meltem Cumbul'un adını verip "Sizi dizilerde oynatacağız" diyerek birçok insanı kandırdığı ortaya çıktı. Cumbul, "O kişilerin benimle alakası yok!" diye açıklama yaptı.
2
Oyunculuk okulu olan Cumbul'un adını kullanan bazı dolandırıcıların, genç oyuncu adaylarından, "Biz Meltem Cumbul'un okulundan arıyoruz, onunla çalışıyoruz, sizi dizilerde oynatacağız" diye para aldıkları ortaya çıktı.
3
Meltem Cumbul'la çalışacaklarını düşünerek dolandırıcılara binlerce lira para kaptıran genç oyuncu adayları kandırıldıklarını anlayınca ünlü oyuncuya ulaştı.
4
Adının böyle bir olaya karışmasından dolayı çok rahatsız olduğunu belirten ünlü oyuncu, "Böyle bir şey yapmam söz konusu değil, o kişilerin benimle hiçbir alakası yok" şeklinde açıklama yaptı.
5
6
7
8Haber Yayın Tarihi: 29.12.2013 02:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!