Meral Zeren Tanınmaz Hale Geldi - Son Dakika

Meral Zeren Tanınmaz Hale Geldi

23.07.2014 08:00

1
Salako', ‘Hanzo', ‘Şaşkın Damat' ve ‘Banker Bilo' gibi gişe rekorları kıran Yeşilçam'ın unutulmaz filmlerinde başrol oynayan Meral Zeren, önceki gün Bebek sahilinden denize girerken objektiflere yansıdı.

2
Hemen hemen her gün Bebek sahilinde denize girdiğini ifade eden Zeren, deniz keyfinin ardından soruları yanıtladı.

3
Zeren; "Geçtiğimiz senede yine böyle haber olmuştum fakat bazıları durumumun kötü olduğunu, o yüzden burada denize girdiğimi yazmışlardı..."

4
"Dururum gayet iyi yazlığımda var ama buradaki kedilerimi, köpeklerimi bırakıp bir yere gidemiyorum. Evimde burada bana çok kolaylık oluyor" dedi.

5
Yeni sezonda ekranlarda olacağının da müjdesini veren Zeren, "Sürpriz bir projeyle yeniden dönüyorum. Onun için kilo vermem lazım. Ne kadar yüzersem kardır." diyerek kendisini yeniden Boğaz'ın serin sularına bıraktı.

6
Meral Zeren, yüzmesinin ardından Bebek parkının çimlerine uzanarak güneşlendi ve günün tadını çıkardı.

7
İşte Meran Zeren'in fotoğrafları...

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Meral Zeren Tanınmaz Hale Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez 16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı Kadın kahramanlar, Hakkari'nin sert coğrafyasında PKK'ya göz açtırmıyor