Mercedes-Amg'in Yeni Bombaları - Son Dakika

Mercedes-Amg'in Yeni Bombaları

08.09.2015 17:17

Bu çok özel otomobiller iki farklı dış görünüm seçeneği ile sipariş edilebilecek.

1
Bu çok özel otomobiller iki farklı dış görünüm seçeneği ile sipariş edilebilecek. Birinci seçenekte Magno selenit gri olarak tanımlanan mat gri renk üzerine sarı renkli çizgilerle farklı bir görünüm kazandırılmış. Motor kaputunun üzerinden arka kısma kadar uzanan bu sportif sarı çizgi, kapı eteklerinde de farklı bir formda kendine yer bulmuş. Özel olarak üretilen bu otomobilin beş kollu jantları da mat siyah renge boyanarak çekici görünmesi sağlamış. Otomobili durdurma görevi ise yüksek performanslı seramik frenlere bırakılmış.

Kaynak: Otohaber.com.tr

Kaynak :

2
İkinci dış görünüm paketinde ise, graffiti grisi ana renk olarak kullanılmış. Seramik fren sistemi ise bu seçenekte opsiyonel olarak sunuluyor. İki donanım seçeneğide AMG tarafından bu otomobiller için tasarlanıp üretilen aerodinamik paket ile zenginleştirilebiliyor. Bu ekstralar ile otomobil, ön tamponuna entegre mat siyah bir kanada, sportif yan eteklere ve arka tamponda yine mat siyah bir difüzöre kavuşmuş oluyor.

3
Otomobilin içerisinde ise Mercedes-AMG nin geliştirdiği nappa deri perfomans koltuklarına yer verilirken, aracın renklerine uygun olarak kapı içlerinde, kol dayama, emiyet kemerlerleri, direksiyon simidi ve koltuk kenarlarında sarı renkli döşemeler ile ince ayrıntılara yer verilmiş.

4
Kaput altında ise yine Mercedes-AMG tarafından geliştirilen 510 HP lik 4.0 litre hacminde V8 biturbo motora yer verilmiş. Bu kadar yüksek bir gücün etkin ve güvenli kullanılabilmesi için, hepsi Mercedes-AMG tarafından geliştirilen sınırlı kaydırmalı diferansiyel, elektrikli ayarlanabilir sportif süspansiyon sistemi ve dinamik şanzıman standart olarak sunuluyor.

5
6
7
8
9

Son Dakika Mercedes-Amg'in Yeni Bombaları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı
Advertisement