Merdivenin arkasına geçen ünlü model Kendall Jenner ve sevgilisinin müstehcen görüntüleri olay oldu - Son Dakika

Merdivenin arkasına geçen ünlü model Kendall Jenner ve sevgilisinin müstehcen görüntüleri olay oldu

Haklarında uzun süredir ilişki dedikoduları ortaya atılan 24 yaşındaki Kendall Jenner ve 23 yaşındaki basketbolcu Devin Booker, Malibu'da beraber tatil yaparken görüntülendi. Kumda güneşlenen çift plajda bulunan bir merdivenin arkasında saklanarak uzun süre öpüştü.

1
Bir süredir birlikte oldukları konuşulan Kendall Jenner ile basketbolcu Devin Booker, romantik plaj kaçamağında objektiflere takıldı.

2
Kendall uzanırken yanına uzanan Devin, bir ara kafasını Kendall'ın göğüslerinin arasına koyarak öpücükler yağdırdı.
3
Çift, bir süre arkadaşlarından uzaklaşıp sevgilisiyle yakınlaştıktan sonra arkadaşlarının yanına geri döndü.

4
Kendall, bir süre arkadaşlarının yanına dönen Devin'in oyun oynamasını izledi. Kendall'ın aşırı mutlu olması ise gözlerden kaçmadı.
5
6
7
8

Haber Yayın Tarihi: 21.08.2020 15:57

Son Dakika Merdivenin arkasına geçen ünlü model Kendall Jenner ve sevgilisinin müstehcen görüntüleri olay oldu - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

62 yaşındaki oyuncu Sharon Stone sette maruz kaldığı tacizi itiraf etti: Yönetmen kucağına oturmamı istedi Yanlışlıkla cinsel organını paylaşan Chris Evans 3 cümleyle hayranlarından af diledi Bursa'nın Mollafenari Mahallesi'nin dik yokuşları sayesinde mahalleliler kilo almıyor Başarılı sunucu Diletta Leotta yeni aşkıyla teknede yakalandı Bu adam insan olamaz! Üvey baba halının üzerine idrarını yapan 2 yaşındaki kızını döverek öldürdü