Mersin Üniversitesi'nde Gerginlik - Son Dakika

Mersin Üniversitesi'nde Gerginlik

03.06.2011 17:09

1
Mersin Üniversitesi'nde (MEÜ), yaptıkları bir eylem nedeniyle okuldan atılan ve uzaklaştırma cezası alan öğrencilere destek amacıyla, Eğitim-Sen üyelerince yapılmak istenen basın açıklamasına izin verilmedi.

2
Eğitim-Sen Mersin Şube Başkanı Remzi Çiftçi ve beraberindeki bir grup sendika üyesi, BDDK Başkanı Tevfik Bilgin'e yumurta atarak protesto ettikleri gerekçesiyle Mersin Üniversitesi Senatosu tarafından okuldan atılan 6 öğrenci ile uzaklaştırma cezası verilen 2 öğrenciye destek için MEÜ Çiftlikköy Yerleşkesi'ne geldi. Ancak sendikacılar içeri alınmayınca, güvenlik görevlileriyle aralarında tartışma çıktı.
3
4
5
6

Son Dakika Mersin Üniversitesi'nde Gerginlik - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement