Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor - Son Dakika

Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor

07.12.2019 12:19

Miami'de yaşayan 26 yaşındaki Brezilyalı model Natalia Garibotto, sosyal medya hesabından bronz vücudunun fotoğraflarını paylaşarak yılda 300 bin dolardan fazla para kazanıyor.

1
1,3 milyon takipçiye sahip Brezilyalı model Natalia Garibotto, sadece fotoğraf çekerek kazandığı paranın yanı sıra her gün takipçilerinden yüzlerce evlenme teklifi alıyor.
2
Brezilyalı model Instagram hesabına gelen özel mesajların şoke edici olduğunu söyledi: "Sadece birlikte bir yemek yemek ya da sadece Dubai'ye birlikte uçmak için 50 bin 100 bin dolar teklif eden erkekler bile var."
3
Garibotto, hayranlarının sürekli yanına yaklaşıp kendisinden banyoda kullandığı sudan satmasını istediğini söyledi.
4
Hem kadın hem de erkek takipçilerinin kendisini örnek aldığını söyleyen Garibotto, takipçilerinin her hafta spora gidip daha güzel bir vücuda sahip olmak için çabaladıklarını görmenin kendisini mutlu ettiğini açıkladı.
5
İki yıl önce sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar ile para kazanmaya başladığını söyleyen Garibotto, şu an fotoğraf başına 5 bin dolar kadar para kazandığını söyledi.
6
Garibotto'ya göre, mutlu olmak isteyen insanın kendisini ile barışık olması ve vücuduna gereken özeni göstermesi gerekiyor.
7
Garibotto, her gün üç saatini spor salonunda harcıyor ve vücudunun mükemmel bir tonda olması için güneşlenmeyi ihmal etmiyor.
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı