Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor - Son Dakika

Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor

07.12.2019 12:19

Miami'de yaşayan 26 yaşındaki Brezilyalı model Natalia Garibotto, sosyal medya hesabından bronz vücudunun fotoğraflarını paylaşarak yılda 300 bin dolardan fazla para kazanıyor.

1
1,3 milyon takipçiye sahip Brezilyalı model Natalia Garibotto, sadece fotoğraf çekerek kazandığı paranın yanı sıra her gün takipçilerinden yüzlerce evlenme teklifi alıyor.
2
Brezilyalı model Instagram hesabına gelen özel mesajların şoke edici olduğunu söyledi: "Sadece birlikte bir yemek yemek ya da sadece Dubai'ye birlikte uçmak için 50 bin 100 bin dolar teklif eden erkekler bile var."
3
Garibotto, hayranlarının sürekli yanına yaklaşıp kendisinden banyoda kullandığı sudan satmasını istediğini söyledi.
4
Hem kadın hem de erkek takipçilerinin kendisini örnek aldığını söyleyen Garibotto, takipçilerinin her hafta spora gidip daha güzel bir vücuda sahip olmak için çabaladıklarını görmenin kendisini mutlu ettiğini açıkladı.
5
İki yıl önce sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar ile para kazanmaya başladığını söyleyen Garibotto, şu an fotoğraf başına 5 bin dolar kadar para kazandığını söyledi.
6
Garibotto'ya göre, mutlu olmak isteyen insanın kendisini ile barışık olması ve vücuduna gereken özeni göstermesi gerekiyor.
7
Garibotto, her gün üç saatini spor salonunda harcıyor ve vücudunun mükemmel bir tonda olması için güneşlenmeyi ihmal etmiyor.
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor - Son Dakika


Advertisement