Güzel golfçü meslektaşına sahip çıkmak istedi, sarf ettiği sözler Twitter'ı birbirine kattı - Son Dakika

Güzel golfçü meslektaşına sahip çıkmak istedi, sarf ettiği sözler Twitter'ı birbirine kattı

16.03.2021 11:35

Dünyanın en çekici golfçüleri arasında gösterilen Paige Spiranac, Bryson DeChambeau'nun Tiger Woods ile yaptığı konuşmayı anlatmasını sert sözlerle eleştirdi. Güzel golfçü DeChambeau'nun hayranları ve kendi takipçileri arasında kaldı.

1
Bryson DeChambeau, eski dünya 1 numarası Westwood'la kafa kafaya gittiği karşılaşmayı tek bir vuruşla mağlup etmesinin ardından Arnold Palmer Davetiyesini kazandı.
2
Arnold Palmer, DeChambeau'nun her zaman kazanmayı hayal ettiği bir turnuvaydı. DeChambeau spordaki ilham kaynaklarından biri olan Arnold Palmer turnuvasına katılmanın sevincini yaşarken bir diğer ilham kaynağından bahsetti.

3
DeChambeau kazandığı maçın ardından Tiger Woods ile ilgili açıklamalarda bulundu ve "Bu sabah Tiger Woods'dan bir mesaj aldım ve burada çok iyi bir iş çıkardım. Ne olursa olsun savaşmaya devam etmeyi ve Bay Palmer'ın dediği gibi cesurca oynamayı konuştuk." ifadelerini kullandı.
4
Ünlü golfçü ve Instagram yıldızı Paige Spiranac, DeChambeau'nun Tiger Woods ile ilgili kullandığı sözleri Twitter hesabından çok sert sözlerle eleştirdi.
5
Spiranac, DeChambeau'nun Tiger Woods ile ilgili söylediği sözleri 'samimiyetsiz' olarak nitelendirdi ve şu ifadeleri kullandı; Ona saygı duyabilirim fakat onu hala sinir bozucu bulabilirim."
6
Spiranac, bir DeChambeau hayranına cevap olarak onu samimiyetsiz bulduğunu ifade etti. Spiranaca'ın bu sözlerine destek veren takipçileri de oldu.
7
Spiranac'ın bir takipçisi "Sponsorların teşekkürü biraz fazlaydı." ifadelerini kullanarak güzel golfçüye DeChambeau konusunda destek çıktı.
8
9
10
11
12

Son Dakika Güzel golfçü meslektaşına sahip çıkmak istedi, sarf ettiği sözler Twitter'ı birbirine kattı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı