Messi'nin belalı hayranı sınır tanımıyor! Ünlü futbolcunun fotoğrafını kasığına dövme yaptırdı - Son Dakika

Messi'nin belalı hayranı sınır tanımıyor! Ünlü futbolcunun fotoğrafını kasığına dövme yaptırdı

15.01.2020 16:50

Messi'nin saplantılı hayranı Brezilyalı model Suzy Cortez dur durak bilmiyor. Sosyal medyadan sık sık ünlü futbolcuyla ilgili paylaşımlar yapan Cortez, bu kez de Messi'nin yüzünü dövme yaptırdı.

1
Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi, dünya genelinde milyonlarca hayrana sahip.
2
Futbolseverlerin her hareketini yakından takip ettiği Messi'nin 'başının belada' olduğu hayranı ise bir model. Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren Suzy Cortez ise sosyal medyanın gündemine oturan bir adım attı.
3
Brezilyalı model, Messi'nin dikkatini çekebilmek için birbirinden ilginç yöntemler denese de, ünlü futbolcunun Cortez'i sosyal medyadan engellediği biliniyor.

4
Bu hareketin arkasında Messi'nin eşi Antonella Roccuzzo'nun olduğunu savunan 29 yaşındaki Cortez, yine de futbolcuya olan hayranlığından vazgeçmiyor.
5
Daha önce kalçasına Barcelona'nın amblemini dövme olarak yaptıran Cortez, bu kez bunu bir adım ileriye taşıyarak Messi'nin yüzünü vücudunda ölümsüzleştirdi.

6
Cortez, ünlü futbolcunun yüzünü kasığına dövme yaptırırken, Messi ve eşinin buna ne tepki vereceği sosyal medyada merak konusu oldu.

7
Cortez, ünlü futbolcunun yüzünü kasığına dövme yaptırırken, Messi ve eşinin buna ne tepki vereceği sosyal medyada merak konusu oldu.
8
Cesur model Messi'nin attığı 500. golü kendisine özgü bir fotoğraf ile kutlamıştı. Cortez, kalçasına yazdığı "500" yazısı ile Messi'ye tebrik mesajını iletmişti.

9
10
11
12
13

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Messi'nin belalı hayranı sınır tanımıyor! Ünlü futbolcunun fotoğrafını kasığına dövme yaptırdı - Son Dakika


Advertisement