Mesut Özil'in Sevgilisinden Çarpıcı Açıklamalar - Son Dakika

Mesut Özil'in Sevgilisinden Çarpıcı Açıklamalar

14.03.2014 09:37

1
Alman şarkıcı Mandy Capristo 10 aydır birlikte olduğu dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özil'le ilgili Alman Bild gazetesine konuştu.

2
25 yaşındaki Özil'in Real Madrid takımından Arsenal'e transfer olmasıyla çift, İngiltere'nin başkenti Londra'da Kate Moss, Elton John gibi ünlülerle aynı semtte yaşamaya başladı.

3
Ev yaşamıyla ilgili konuşan Mandy, "Yemek pişirmeyi beceremiyorum fakat Mesut güzel yemek yapıyor." dedi.

4
Mandy gazetenin futbolcunun kendisini aldatması durumunda affedip affetmeyeceğiyle ilgili sorusuna, "Çizgi aşılmış olur, ilişkiye zarar verir. Top dışarı çıkmıştır bu konuda net bir duruşum var." dedi.

5
24 yaşındaki şarkıcı Instragram sayfasında birlikte çekildikleri fotoğrafa "Bay Ozisto ve Bayan Ozisto" yazmasının ardından gizlice nişanlandıkları haberleriyle ilgili ise "Ne nişanlandık ne de evlendik fakat biz bir takımımız. Ozisto hayranlarımızın aklına gelen takımımızın ismi." dedi.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Mesut Özil'in Sevgilisinden Çarpıcı Açıklamalar - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement