Son Dakika Haberleri: Mesut Özil'in Sevgilisinden Çarpıcı Açıklamalar

Mesut Özil'in Sevgilisinden Çarpıcı Açıklamalar

6 yıl önce

1
Alman şarkıcı Mandy Capristo 10 aydır birlikte olduğu dünyaca ünlü Türk futbolcu Mesut Özil'le ilgili Alman Bild gazetesine konuştu.
2
25 yaşındaki Özil'in Real Madrid takımından Arsenal'e transfer olmasıyla çift, İngiltere'nin başkenti Londra'da Kate Moss, Elton John gibi ünlülerle aynı semtte yaşamaya başladı.
3
Ev yaşamıyla ilgili konuşan Mandy, "Yemek pişirmeyi beceremiyorum fakat Mesut güzel yemek yapıyor." dedi.
4
Mandy gazetenin futbolcunun kendisini aldatması durumunda affedip affetmeyeceğiyle ilgili sorusuna, "Çizgi aşılmış olur, ilişkiye zarar verir. Top dışarı çıkmıştır bu konuda net bir duruşum var." dedi.
5
24 yaşındaki şarkıcı Instragram sayfasında birlikte çekildikleri fotoğrafa "Bay Ozisto ve Bayan Ozisto" yazmasının ardından gizlice nişanlandıkları haberleriyle ilgili ise "Ne nişanlandık ne de evlendik fakat biz bir takımımız. Ozisto hayranlarımızın aklına gelen takımımızın ismi." dedi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ateşli Model, Derin Dekoltesiyle Trafiği Birbirine Kattı! Dünyanın En Büyük Dinozor Fosili Bulundu! Fotoğraftaki İsmin Kim Olduğunu Öğrenen Şaşıp Kalıyor! İşte Ünlülerin Çocukluk Halleri Ali Atay'ın Hazal Kaya'dan Önce Yaptığı Evliliği Biliyor muydunuz? Bikinili Kadının Videosuna Sızan Adam, Sosyal Medyada Olay Oldu!