Mesut Özil ve Sevgilisi Almanlar'ın David ve Victoria Beckham'ı İlan Edildi - Son Dakika

Mesut Özil ve Sevgilisi Almanlar'ın David ve Victoria Beckham'ı İlan Edildi

04.09.2013 15:10

İngiliz basını Arsenal'a transfer olan Mesut Özil ve pop yıldızı kız arkadaşı Mandy Capristo'yu dünyaca ünlü İngiliz çifte benzetti.

1
İngiliz basını Arsenal'a transfer olan Mesut Özil ve pop yıldızı kız arkadaşı Mandy Capristo'yu dünyaca ünlü İngiliz çift David ve Victoria Beckham'a benzetti.

2
Çiftin el ele yürürkenki fotoğrafını birinci sayfadan veren akşam gazetesi London Evening Standard, Mandy Capristo'nun çekici fotoğraflarını da yayınladı.
3
Bu yılın başlarında çıkmaya başlayan ünlü çiftin, müşterek Facebook sayfaları var ve facebookla birbirlerine romantik mesajlar atıyorlar.
4
21 yaşındaki Capristo reality show'da meşhur olan bir kız müzik grubunun şarkıcısı ve solo albümünü bu yıl çıkarttı. Mandy Capristo Alman FHM dergisi okurları tarafından dünyadaki en seksi kadın seçildi.

5
Evening Standard, patlak gözlerinden dolayı çizgifilm karakteri balık Nemo ismi takılan Mesut Özil'in her maçtan önce Kuran'dan süre okuduğuna dikkat çekti. Premier ligin yeni süper yıldızının, Arsenal'in umutlarında kilit oyuncu olacağını vurguladı.
6
İngiliz gazetesi, Türk anne babanın oğlu olan Mesut Özil'in sürekli dininden bahsettiğine ve Real Madrid'de oynarken Cristiano Ronaldo'ya kuran süreler öğrettiğine dikkat çekti.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Mesut Özil ve Sevgilisi Almanlar'ın David ve Victoria Beckham'ı İlan Edildi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ardında öksüz bir çocuk bırakıp intihar etti! Trajik ölümün altından toplu tecavüz çıktı Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Bu halini unutun! MasterChef'in sempatik kızı değişimiyle dudak uçuklattı Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü