Mesut Sevgisini Müslüman Yaptı - Son Dakika

Mesut Sevgisini Müslüman Yaptı

10 yıl önce

1
Alman Bild gazetesi Alman Milli Takımı'nın Türk kökenli futbolcusu Mesut Özil'in (21) sevgilisi Anna Maria Lagerblom'un (28) Müslüman olduğunu yazdı.
2
Bild gazetesi, "Onlar Dünya Şampiyonası'nın yaz masalı" başlığıyla verdiği haberde, aile arasında yapılan sade bir törenle İslamiyet'i seçen Lagerblom'un "Melek" adını aldığını belirtti.

3
Alman pop kraliçesi Sarah Connor'un kız kardeşi olan Anna Maria Lagerblom'un annesinin, kızının son zamanlarda evde domuz eti yemediğini ve Kuran-ı Kerim'e ilgi duyduğunu fark ettiği ifade edildi.

4
Gazetenin haberinde, Sarah Connor'un, "Kız kardeşimle bu konuyu uzunca tartıştık. Doğrusu şaşırmıştım. Ancak kararına saygı duyuyorum" şeklinde konuştuğu kaydedildi.

5
Protestan olan ailesinde konunun görüşüldüğünü anlatan Sarah Connor, "Anna Maria ve Mesut ailemizin birer parçası. Önemli olan birbirlerini sevmeleri. Müslüman ya da Hristiyan olmaları ailemizde çok da fazla bir rol oynamıyor" dedi.

6
İkilinin geçen yazdan bu yana birlikte olduğu ifade edilen haberde, Anna Maria'nın Güney Afrika'da devam eden Dünya Kupası'nda Mesut'u yalnız bırakmadığı ve futbolcu eşleriyle birlikte aynı otelde kaldığı hatırlatıldı.

7
Gazete, Mesut ve Anna Maria'nın (Melek) bu konuda bir açıklama yapmak istemediğini, ancak olayı doğruladığını bildirdi.

8
Haberde ayrıca, Anna Maria'nın eşi olan Werder Bremen'in eski futbolcusu Pekka Lagerblom'dan ayrı yaşadığı ve daha önce başka bir ilişkiden 8 yaşında çocuğu olduğu hatırlatıldı.
9

Haber Yayın Tarihi: 24.06.2010 03:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine çıplak fotoğraflarını gönderdi Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü 2019'un en değerli şirketleri belli oldu! İşte liste başındaki 5 şirket ve piyasa değerleri 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

Son Dakika Haberleri