Metin Arolat'ın olaylı klibiyle unutulmaz oldu! Efsane manken bakın şimdi nerede yaşıyor - Son Dakika

Metin Arolat'ın olaylı klibiyle unutulmaz oldu! Efsane manken bakın şimdi nerede yaşıyor

04.01.2021 14:45

Bir zamanlar Türkiye'nin güzelliği ile baş döndüren mankenlerinden olan ve Metin Arolat'ın 'Dert Değil' klibinde cesur sahneleriyle hafızalara kazınan Merve İldeniz gözlerden uzak, doğayla baş başa bir hayat yaşıyor.

1
Türkiye'de mankenliğin henüz yeni yeni meslek olarak kabullenildiği bir dönemde podyumların gözdelerinden biri haline geldi Merve İldeniz. Metin Arolat'ın klibinde cüretkar sahneler onu unutulmaz yaptı.
2
İldeniz dizilerde ve filmlerde oynadı. Başarısız bir evlilik yaptı. Yine mesleğini sürdürdü. Sonra dönemin en gözde fotoğrafçılarından biriyle evlendi. Bir kızı oldu ve sonra hayatının kararını verdi.
3
Mesleğinin doruğundayken her şeyi geride bırakıp tası tarağı topladı ve İstanbul'u terk etti.
4
Efsane manken "Kirlendiğimi hissetmiştim" diyerek ardına bile bakmadan doğup büyüdüğü İstanbul'u da mesleğini de onun getirdiği kazancı da elinin tersiyle iterek kendini doğanın kollarına attı.
5
İldeniz, tam 16 yıl boyunca mankenlik yaptı. Bu sürenin sonunda da yaptığı işten ve yaşadığı hayattan artık istediği doyumu alamamaya başladı. Sonra hayallerine doğru bir adım daha attı ve birikimiyle Antalya'da bir arsa satın aldı.

6
İldeniz'in hayalini tam olarak gerçekleştirmesi biraz daha zamanını aldı. Bu arada asıl mesleği doktorluk olan bir dönem mankenlik ve fotoğrafçılık da yapan Serdar Önal ile tanıştı İldeniz. İkili kısa sürede birbirlerine aşık oldu ve yolları nikah masasına kadar uzandı. Çiftin İstanbul'u terk etmeden önce kızları Leyla dünyaya geldi.
7
1980'ler Türkiye'sinin en güzel kadınlarından biri olan Merve İldeniz şimdi dağda huzurlu bir hayat yaşıyor.
8
9
1980'ler Türkiye'sinin en güzel kadınlarından biri olan Merve İldeniz şimdi dağda huzurlu bir hayat yaşıyor.
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Metin Arolat'ın olaylı klibiyle unutulmaz oldu! Efsane manken bakın şimdi nerede yaşıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement