METİN HARA Resimleri

Metin Hara Resimleri

  • 16 Kasım 2018 12:15 Victoria's Secret'a Veda Eden Adriana Lima'nın Tahtına O güzel Oturacak Victoria's Secret'a Veda Eden Adriana Lima'nın Tahtına O güzel Oturacak Geçtiğimiz hafta Adriana Lima, 18 yıl boyunca çıktığı Victoria's Secret'a veda etti. Günlerce vedası konuşulan Adriana Lima'nın tahtına geçecek olan isim ise şimdiden belli oldu. 26 yaşındaki Georgia Fowler, Lima'nın tahtına aday gösterilen isim olarak konuşuluyor.
  • 10 Kasım 2018 17:24 Adriana Lima'nın Dünden Bugüne Victoria's Secret Macerası Adriana Lima'nın Dünden Bugüne Victoria's Secret Macerası 1999 yılından bu yana podyumda yürüyen kıdemli melek Adriana Lima Victoria Secret'ı bıraktı. İşte Lima'nın 1999 yılından 2018'e podyum macerası...
  • 07 Ekim 2017 10:53 Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları Kiminin çocukluk fotoğrafına baktığınızda ne kadar büyük bir değişiklik geçirdiğini düşünecek, kimi için ise hiç değişmemiş diyeceksiniz. İşte çocukluk fotoğraflarıyla ünlü isimler...
  • 16 Ağustos 2017 15:17 'Victoria Secret' Melekleri, İç Çamaşırlarıyla Kovboy Oldu! 'Victoria Secret' Melekleri, İç Çamaşırlarıyla Kovboy Oldu! 'Victoria Secret'ın güzel melekleri, yeni çamaşır koleksiyonu modellerinin tanıtımı için bambaşka bir konseptle karşımıza çıktı.
  • 13 Temmuz 2017 13:09 Adriana Lima da Büyük Çapkın Çıktı! İşte Bilmediğiniz Eski Aşkları Adriana Lima da Büyük Çapkın Çıktı! İşte Bilmediğiniz Eski Aşkları Kuşkusuz şuan en çok konuştuğumuz konulardan biri Adriana Lima ve Türk yazar Metin Hara'nın aşkı oldu. Ancak Adriana Lima'nın listesi sadece Metin Hara ile sınırlı değil. Aşk defteri oldukça kabarık olan Adriana Lima'nın zevki biraz düşündürücü. İşte Adriana Lima'nın sevgilileri.
  • 11 Temmuz 2017 08:10 Adriana Lima'nın Aşkı Metin Hara Kimdir? Kaç Yaşındadır? Adriana Lima'nın Aşkı Metin Hara Kimdir? Kaç Yaşındadır? Metin Hara ile Adriana Lima'nın dudak dudağa görülmesinin üzerine binlerce kişi Metin Hara kimdir sorusunu sorgulamaya başladı. Peki, Metin Hara kimdir? Kaç yaşındadır?
  • 01 Ekim 2014 10:40 Metin Hara Adana'da Okurlarıyla Buluştu Metin Hara Adana'da Okurlarıyla Buluştu Renkli kişiliği, farklı bakış açısıyla yıldızı hızla parlayan Metin Hara, büyük bir okur sayısına ulaşan ilk kitabı “Yol”u, İstanbul’dan sonra ilk defa Adana Optimum Outlet D&R mağazasında imzaladı.