METİN HARA Resimleri

Metin Hara Resimleri

  • 07 Ekim 2017 10:53 Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları Kiminin çocukluk fotoğrafına baktığınızda ne kadar büyük bir değişiklik geçirdiğini düşünecek, kimi için ise hiç değişmemiş diyeceksiniz. İşte çocukluk fotoğraflarıyla ünlü isimler...
  • 16 Ağustos 2017 15:17 'Victoria Secret' Melekleri, İç Çamaşırlarıyla Kovboy Oldu! 'Victoria Secret' Melekleri, İç Çamaşırlarıyla Kovboy Oldu! 'Victoria Secret'ın güzel melekleri, yeni çamaşır koleksiyonu modellerinin tanıtımı için bambaşka bir konseptle karşımıza çıktı.
  • 13 Temmuz 2017 13:09 Adriana Lima da Büyük Çapkın Çıktı! İşte Bilmediğiniz Eski Aşkları Adriana Lima da Büyük Çapkın Çıktı! İşte Bilmediğiniz Eski Aşkları Kuşkusuz şuan en çok konuştuğumuz konulardan biri Adriana Lima ve Türk yazar Metin Hara'nın aşkı oldu. Ancak Adriana Lima'nın listesi sadece Metin Hara ile sınırlı değil. Aşk defteri oldukça kabarık olan Adriana Lima'nın zevki biraz düşündürücü. İşte Adriana Lima'nın sevgilileri.
  • 11 Temmuz 2017 08:10 Adriana Lima'nın Aşkı Metin Hara Kimdir? Kaç Yaşındadır? Adriana Lima'nın Aşkı Metin Hara Kimdir? Kaç Yaşındadır? Metin Hara ile Adriana Lima'nın dudak dudağa görülmesinin üzerine binlerce kişi Metin Hara kimdir sorusunu sorgulamaya başladı. Peki, Metin Hara kimdir? Kaç yaşındadır?
  • 01 Ekim 2014 10:40 Metin Hara Adana'da Okurlarıyla Buluştu Metin Hara Adana'da Okurlarıyla Buluştu Renkli kişiliği, farklı bakış açısıyla yıldızı hızla parlayan Metin Hara, büyük bir okur sayısına ulaşan ilk kitabı “Yol”u, İstanbul’dan sonra ilk defa Adana Optimum Outlet D&R mağazasında imzaladı.