Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor - Son Dakika

Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor

28.02.2021 11:39

Türkücü Songül Karlı'nın olaylı bir şekilde boşandığı Metin Yüncü'nün eski eşi, Karlı ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı. Yüncü'nün eski karısı katıldığı canlı yayında, "Bana mesaj geldi. 'Eşin seni Songül Karlı ile aldatıyor' yazıyordu. Konduramadım" dedi. Ünlü türkücü ise bu iddialara jet hızında yanıt verdi.

1
Songül Karlı beş yıl evli kalıp 2017'de boşandığı Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını iddia etmişti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Songül Karlı'nın iddiaları üzerine inceleme başlatmıştı.
2
Metin Yüncü'nün eski eşi Mediha Ersoy, yıllar sonra sessizliğini bozdu ve ortalığı karıştıracak bir iddia ortaya attı.
3
Uçankuş TV canlı yayınına katılan Ersoy, Songül Karlı ile ilgili oldukça çarpıcı açıklamalar yaparken, ünlü şarkıcıyı yuva yıkan kadın ilan etti.

4
Mediha Ersoy, "Aile dostumuzdu. Ailecek sohbet ederken bile benim eşime bakışları farklıydı. Bana mesaj geldi. 'Eşin seni Songül Karlı ile aldatıyor' yazıyordu. Konduramadım. Biz evliyken birlikteliklerine devam etmişler. İnanmadım ama araştırdım, o mesajı atan abisi çıktı. Ya abisi attı ya kendisi, bence Songül Karlı'ydı" dedi.
5
'PROGRAMI BASMAK İSTEDİM'
PROGRAMI BASMAK İSTEDİM
Mediha Ersoy, "Songül Karlı, Metin'in peşinden 5-6 ay koşmuş. Kendi de verdiği söyleşide söylüyor zaten. Bakmış adam yüz vermiyor sonra kendisi yine ısrar etmiş. Programı çok basmak istedim ama çocuğum vardı ailem engel oldu" şeklinde konuştu.
6
JET HIZINDA YANIT
JET HIZINDA YANIT
Songül Karlı, Mediha Ersoy'un şoke eden iddialarına, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla cevap verdi. 47 yaşındaki türkücünün avukatı, "Bir TV programında kamuoyunu aldatmaya yönelik algı çalışmalarına itibar etmediğimizi, söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını beyan eder, şüphaliler Metin Yüncü ve Mediha Gülcan Ersoy'a karşı Beykoz Aile Mahkemesi'nden 'koruma kararı' alındığını bildirmek isteriz" açıklamasını yaptı.

7
Yıllar önce bir evlilik programının sunuculuğunu yapan ve Metin Yüncü ile canlı yayında evlenen Karlı, eski eşi ile reyting uğruna evlendiğini söylemişti.

8
Eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini iddia eden ünlü şarkıcı, "Yaptığımız program bir kere 89'uncu olunca yapımcılar geldi, 'Artık evleneceksin' dedi ve böyle gelişti."
9
"Yoksa Metin Yüncü, çok gördüğüm, tanıdığım ve sevdiğim bir insan değildi. Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi, 40 kere kolilerini kapıya koydum" demişti.
10
11
12
13

YORUMLAR
500

Son Dakika Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor - Son Dakika


Advertisement