Son Dakika Haberleri: Metrelerce yükseklikten düşüp komaya giren Rus fenomen, aylar sonra uyandı! Sözleri kan dondurdu

Metrelerce yükseklikten düşüp komaya giren Rus fenomen, aylar sonra uyandı! Sözleri kan dondurdu

28 gün önce

Geçtiğimiz aylarda bir kayak merkezinde metrelerce yükseklikten düşerek komaya giren Rus Instagram fenomeni Ekaterina Bobkova, uyanır uyanmaz yaşananların bir kaza olmadığını, Rus milli futbolcular Aleksandr Kokorin ve Pavel Mamayev'in tuttuğu kişiler tarafından, öldürülmeye çalıştığını anlattı.

1
Rus Instagram fenomeni Ekaterina Bobkova, geçtiğimiz Mayıs ayında Çek Cumhuriyeti'nde bulunan bir kayak merkezinde, bir binanın 4.katından düşerek ağır yaralandı.
2
Metrelerce yükseklikten düşen talihsiz fenomen, aylarca komada kaldı.
3
Geçtiğimiz günlerde gözlerini açan Rus fenomen, uyanır uyanmaz, yaşananların bir kaza olmadığını, birilerinin içkisine ilaç atarak kendisini sarhoş ettiğini ve düşmeden önce kafasına sert bir cisimle vurulduğunu anlattı.
4
Olayda kasten öldürme ihtimalinin doğması üzerine gözler, Rus milli futbolcular Pavel Mamayev ve Alexandr Kokorin'e çevrildi.

5
Rus fenomen, ünlü futbolcular Pavel Mamayev ve Alexandr Kokorin'in Ekim 2018'de diplomat Denis Pak'ı darp ettiği anlara şahit olmuştu.

6
Futbolculara açılan davada tanık olmayı kabul eden genç fenomenin, davadan yalnızca birkaç gün önce bir binanın 4.katından aşağı düşmesi, akıllarda soru işaretleri yarattı.
7
Bobkova'nın tanık olamadığı davada, futbolcular yalnızca 18 ay hapis cezası aldı.
8
Bobkova, 10 metre yükseklikten aşağı çakıldığı korkunç günü şu sözlerle anlattı: ''O gün sadece iki kadeh şarap içmiştim. İçki uykumu getirdi. Sonra bir anda her şey karardı. Futbolcuların yolladığı adamlar tanık olmamam için içkime ilaç atıp beni uyuşturdu. Sonra da başıma vurarak beni bayıltıp balkondan attılar"

9
Rus fenomen, futbolculara cinayete teşebbüs ve azmettirme suçlamasıyla dava açılması için başvuru yaptı.
10
11Haber Yayın Tarihi: 21.08.2019 10:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tuvalet kavgası mahkemede bitti! Tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırdı Alevler tüm binayı sardı! İşte Tuzla'daki fabrika yangınından korkunç kareler Psikolojik sorunları olan 59 yaşındaki baba, kızının düğün gününde evi havaya uçurdu! Dünyanın en ateşli mafya lideriydi! Sevgilisinin yatağında ölü bulundu Süt Kardeşler'in Afife'si bakın hangi ünlünün eşi çıktı!