Metro paylaşımıyla dalga konusu olan Demet Akalın, Uludağ'da kayak keyfi yaptı - Son Dakika

Metro paylaşımıyla dalga konusu olan Demet Akalın, Uludağ'da kayak keyfi yaptı

31.01.2021 13:33

İspanya'da bulunan bir metroya ait görüntüleri İstanbul'da zannederek "Yorumsuz" etiketiyle paylaşıp doluluktan dert yanan Demet Akalın, şimdilerde tıklım tıklım olan Uludağ'da kayak keyfi yaptığı anları paylaştı. Birçok takipçi Akalın'ın bu görüntülerini tutarsızlık olarak nitelendirdi.

1
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından metrolardaki kalabalığa dikkat çekmek isteyen Demet Akalın, bir fotoğraf paylaşarak "Söylenecek çok şey var... Metrolar, otobüsler, uçaklar hınca hınç... Nereye kadar devam edecek?" notunu düşmüştü.

2
Kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni alan fotoğrafa İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun da tepkisiz kalamamış ve tüm sektörlerin normale dönmesi temennisinde bulunarak "Ancak, bu arzunuzu vurgulamak için kullandığınız fotoğraf İstanbul'dan değil Madrid'den, bilginize" notuyla Akalın'a cevap vermişti.
3
Kalabıktan dert yakınan ve bu paylaşımıyla eleştirilerin hedefi olan Akalın ilk fırsatta soluğu, şimdilerde doluluk oranı yüzde doksana çıkan Uludağ kayak merkezinde aldı.

4
Sosyal medya hesabından bol bol paylaşım yapan Akalın, bu hareketiyle tepki çekti.
5
Birçok takipçi, Akalın'ı söyledikleri ve yaptıklarının birbiriyle uyuşmadığını ve tutarsız davranışlar sergilediğini söyleyerek eleştiri bombardımanına tuttu.
6
7
8
9
10

YORUMLAR
500

Son Dakika Metro paylaşımıyla dalga konusu olan Demet Akalın, Uludağ'da kayak keyfi yaptı - Son Dakika


Advertisement