Son Dakika Haberleri: Metroda Bir anda Soyunmaya Başladılar, Yolcular Şoke Oldu!

Metroda Bir anda Soyunmaya Başladılar, Yolcular Şoke Oldu!

4 gün önce

Kadıköy-Pendik metrosunda böyle bir şey yaşandığını insan hayal bile edemiyor tabii. Newyork'ta gerçekleşen bu olayın sebebi aslında sadece bir etkinlik.

1
Yüzlerce kişi 'No Trousers On No Tube' etkinliği için pantolonunu çıkardı. Londra, Berlin ve Prag'daki cesur vatandaşlar etkinliğe katılırken fotoğraflandı.
2
Dünya genelinde onlarca şehre yayılan etkinlik bu yıl da yoğun ilgi gördü.
3
Katılımcılar, olaydan haberi olmayan turistlerin şaşkın bakışları arasında metronun içinde bir anda pantolonlarını indirip yarı çıplak şekilde oturmaya başladı.
4
Geçtiğimiz senelerde yarı çıplak gezenler gözaltına alınsa da bu seneki etkinlik olaysız sona erdi.
5
No Trousers On The Tube yolculuğu Londra, Berlin ve Prag'da gerçekleşti.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Etkinlikten ilginç kareler...

YORUMLAR (48)
  • What: Kimse kimseyi donuyla görmek zorunda degil kusura bakmayin da.. Protestolar illa bi yerini acmakla da olmuyor. Hee bide herkes istedigini giyinmese zaten soyunmazlardi saclamişsin Dertleri giyinmeme degil soyunamama zaten. Orada ne yaparsa yapsinlar ama burda kimsenin iç seylerini görmek istemiyoruz mecbur da degiliz. Cevap Yaz 8 0 Yayından Kaldır whtsp: karilar soyunsun arkadasim ya erkekleri istemiyok .. 0 1 Yayından Kaldır Protesto nedir neden yapılır: İnsanların dertlerini anlamak yerine ötekileştremezsiniz bu birincisi. Bir diğer husus ise, madem anlayabilecek kapasiteniz yok, yorum yapmayın, hem kendinize hem de milletimize daha hayıırlı bir iş yapmış olursunuz. Yarın bir gün, senin eşinin, kız kardeşinin veya oğlunun, kızının yaşam tarzlarına hakaret edildiğinde de aynı sözleri söylebilirsin umarım. İyi günler 0 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Kusurlarından Utanmayan Kadınlar, Görenleri Büyüledi! Korkusuzca Kırıp Dökebileceğiniz Öfke Odaları Sayesinde Tüm Stresinizden Kurtulacaksınız! Kesik Parmaklarının Son Halini Gören İnanamıyor! Yaralarını ve Doğum İzlerini Kapatmak İçin Dövme Kullanan 45 Kişi Kilo Verince Cinsel Hayatım Canlandı Diyen Ünlü Model, Cesur Kıyafetiyle Büyüledi Yeşilçam'ın Ateşli Güzeli Aslında Erkekmiş!