Son Dakika Haberleri: Metroda Skandal! Yanındaki Mankenin Bacağını Kırdı

Metroda Skandal! Yanındaki Mankenin Bacağını Kırdı

3 gün önce

ABD'nin New York şehrinde bir metro hattında yaşanan olay sosyal medyanın gündemine oturdu. Alkolü fazla kaçırdığı ya da akli dengesinin olmadığı düşünülen bir vatandaş, yanında taşıdığı mankeni ulu orta dövdü.

1
Yanında manken taşıyan ve mankenine 'Wilson' adını veren yolcunun tuhaf davranışları diğer yolcuları korkuttu.
2
Sokağa uygunsuz şekilde çıktığı için manken Wilson'ın kulağını çeken kişi mankenin su içmesini istedi.
3
Tuhaf davranışlarıyla dikkat çeken kişi bir süre sonra "Neden bugün pantolon giymedin? Ne diye pantolon giymezsin Wilson?" diye bağırmaya başladı.
4
Sarhoş ya da akli dengesi yerinde olmadığı sanılan kişi daha sonra tekrar mankenden su içmesini istedi. Metrodakiler paniğe kapılıp, kaçmaya başladı.
5
"Biraz iç Wilson, biraz iç" diyen kişi mankenin ağzına mavi su şişesini bastırdı, mankeni yere fırlattı, yumruklamaya başladı ve bağırdı.
6
Tuhaf olay sonucu manken parçalara ayrıldı ve bacakları koptu. Video binlerce kişi tarafından izlendi. Olayın çok geçmeden bir tür sosyal deney olduğu anlaşıldı. Çok sayıda kullanıcı sosyal deney olduğu açıklanan olaydan ne tür bir tepki beklendiğine anlam veremedi. Bir kullanıcı "Bu tür saçmalıklar yaparak hala nasıl hapiste olmadığınıza şaşırdım" yorumunda bulundu.
Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 12:28 

YORUMLAR (21)
  • ALBATROS: Cansız manken demeyin ya 12-13 yaşlarındayimm utangaç bir çocuğum çay ocağında çalışıyorum harçlığım çıksın diye mağaza açılışı var giyim üzerine, 7 8 tane çay istediler ben götürdüm başım önüme eğdim çay veriyorum biraz çıplak bu mankenler elleride bir şekil duruyor çay almak için uzatmış gibi 1 2 dakika bekledim çayı almıyor zıkkım, çalışanlar kahkaha atmaya başlayınca kendime geldim böyle bir anım vardır :-):-):-):-):-) Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • Değiş Meliyiz: Haberi doğru düzgün okumayan ve farklı yorum yapanlar için tekrar paylaşıyorum ’’Tuhaf olay sonucu manken parçalara ayrıldı ve bacakları koptu. Video binlerce kişi tarafından izlendi. Olayın çok geçmeden bir tür sosyal deney olduğu anlaşıldı. Çok sayıda kullanıcı sosyal deney olduğu açıklanan olaydan ne tür bir tepki beklendiğine anlam veremedi’’ Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Saniye'si, Gerçek Haliyle Görenleri Büyülüyor! 2 Yıldır Kayıptı! Kayıp Rus Gezginin Ağaca Kelepçeli İskeleti Bulundu Dadı Dizisinin Küçük Tolgası Bakın Şimdi Ne Yapıyor! İstanbul'un Nadide Semtinde Telesiyej Keyfi! 59 Yıl Önce Çekildi! Yemek Yedikten Sonraki Uyku İsteği, Hastanelik Edebilir!