Metroda taciz skandalı! Genç kadının etek altını kayda alırken yakalandı - Son Dakika

Metroda taciz skandalı! Genç kadının etek altını kayda alırken yakalandı

31.07.2019 13:09

Çin'de metroda ayakta kalan genç kadının etek altına uzattığı telefonu ile video çeken tacizcinin görüntüleri olay yarattı. Diğer yolcular durumu fark etmesine rağmen hiç bir şey yapmazken, sadece 1 vatandaşın müdahalesi sosyal medyayı salladı.

1
21 Temmuz günü Çin'de metroda çekilen bu video sosyal medyada sansasyon yarattı. Metroda oturan bir adam, öne doğru iyice eğilerek telefonunu genç kadının eteğinin altına doğru uzattı. Bunu aralıklarla yapan adam çok geçmeden fark edildi ve durum video kaydına alınmaya başladı.
2
Herkes birbirine bakıyor ama hiç kimse bu tacize sesini çıkarmıyordu ki, tacizcinin yanında oturan bir adam durumu fark eder etmez kalkıp genç kadına yer verdi ve hemen oturmasını istedi.
3
Sosyal medya kullanıcıları adamın davranışını takdir ederken diğer vatandaşların umarsız tutumu ve sadece video çekmelerine tepki gösterdi.
4
İşte tacizi öylece izleyen vatandaşlar...

Son Dakika Metroda taciz skandalı! Genç kadının etek altını kayda alırken yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar