Metroda yürüyen siyah paltolu kadın, bir anda yaptığı hareketle ağızları açık bıraktı - Son Dakika

Metroda yürüyen siyah paltolu kadın, bir anda yaptığı hareketle ağızları açık bıraktı

31.03.2021 08:38

Başkent Moskova'daki Kotelniki metro istasyonuna gelen bir kadının güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri, neredeyse bütün dünya medyasında haber oldu.

1
Binlerce insanın yolculuk etmek için akın ettiği metro istasyonlarında gerçekleşen tuhaf olaylara bir yenisi Rusya'nın başkenti Moskova'da eklendi.

2
Uzun bir siyah trençkot giydiği görülen genç kadının gözlerinde güneş gözlüğü vardı. İstasyonda çok az yolcu olmasını fırsat bildi. Kapalı trençkotunu yavaşça açıp güvenlik kamerasına yürüdü.
3
Gizemli yolcunun trençkotun önünü kapatıp kameranın kadrajından çıktığı anlarda, metro istasyonunun uzak bir köşesinde bir yolcunun bulunduğu göze çarpıyor.
4
Güvenlik operatörü bunun bir reklam çekimi olabileceğini söylerken, metroda ara sıra böyle durumların yaşandığını söyledi.
5
Dünyanın birçok ülkesinde metro hatlarında benzer olaylar daha önce yaşandı.
6
İngiltere'de koronavirüs kısıtlamaları sürerken başkent Londra'daki bir metro istasyonunda bir model iç çamaşırlarıyla poz vermişti.

7
İngiliz medyası, söz konusu modelin Piccadilly Circus istasyonunun girişinde gece yarısı gerçekleşen çekimle koronavirüs kısıtlamalarını avantaja çevirdiğini yazmıştı.

Son Dakika Metroda yürüyen siyah paltolu kadın, bir anda yaptığı hareketle ağızları açık bıraktı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı