Mezarlığı ziyaret edene 5 bin TL ödül var! - Son Dakika

Mezarlığı ziyaret edene 5 bin TL ödül var!

10.08.2019 14:21

Antalya'da bir işadamı mezarlık ziyaretlerine teşvik edip farkındalık yaratmak için mezarlığı ziyaret eden kadın ve erkeklere para dağıtacak.

1
2001 yılı Elmalı Güreş Ağası ve Finike'de bulunan Özulutaş sitelerinin sahibi iş adamı Ömer Ulutaş, köy mezarlığını ziyaret eden herkese 10 TL ikram edecek.
2
1 şanslı kişiye 5 bin TL ödül var!
1 şanslı kişiye 5 bin TL ödül var!
Ayrıca Ulutaş, dağıttığı bu paralardan birisinin seri numarasını alacağını ve seri numarası alınmış paranın çıktığı kişiye 5 bin TL ödül vereceğini duyurdu.
3
Etkinliğe ilişkin açıklamada bulunan Ulutaş, "Amacımız gençlerimize ölmüşlerini hatırlatmak ve ziyaret etmektir. Arife günü saat 18.15'te kadın ve erkek tüm köylülere 10'ar TL ikram dağıtacağım. Tüm köylülerini Ernez köyüme davet ediyorum. Gelirsen ikrama bulursun büyük ikramiyeyi" diye konuştu.

Son Dakika Mezarlığı ziyaret edene 5 bin TL ödül var! - Son Dakika


YORUMLAR (12)
  • Yorumlayan-Dayı: uzun bir zamandır ziyaret etmiyorum mezarlıklar güzeldir inanın bir çok sosyallik denilen şarlatanlıklardan daha güzel ve anlamlıdır. insan ölümü hatırlar. mezarlıklar bana doğan bir anti depresan gibi geliyordu kendime geliyordum. ölüm var diyordum dünya malı için üzülmüyordum. son 1 yıldan fazla ziyaret etmedim. şuan bunalımdayım ziyaret etmeliyim. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı