Mezarlıkta 5 kişinin cinsel istismarına uğradıktan sonra görüntüleri internete sızan küçük kız intihar etti - Son Dakika

Mezarlıkta 5 kişinin cinsel istismarına uğradıktan sonra görüntüleri internete sızan küçük kız intihar etti

03.06.2021 10:20

Belçika'nın Ghent şehrinde 14 yaşındaki bir kız, arkadaşı ile buluşmak için Westerbegraafplaats mezarlığına gitti. Mezarlığa gelen arkadaşı ve yanında götürdüğü dört kişi kıza cinsel istismarda bulunup videoya çekti. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından sonra talihsiz kız intihar etti.

1
Olayla ilgili soruşturma açan polis ekipleri, görüntülerde yüzleri tespit edilen beş kişiyi gözaltına aldı. Saldırganlardan üçünün 14 ve 15 yaşında, bir diğerinin ise 18 yaşında olduğu tespit edildi.

2
Kız intihar ettikten sonra yaşadığı istismarı anlattığı bir arkadaşı olayı aileye aktardı.
3
Belçika medyası yaşları küçük olan saldırganlardan ikisinin kardeş olduğu ve iki yetişkin saldırganın daha önce birçok suç işledikleri, bu nedenle polis ekipleri tarafından bilindiklerini söyledi.
4
Yetişkin olan saldırganlar gelecek hafta mahkemeye çıkacak.
5
Adalet bakanı Vincent Van Quikernborn, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada suçluların cezalandırılması çağrısında bulundu.
6
7

Son Dakika Mezarlıkta 5 kişinin cinsel istismarına uğradıktan sonra görüntüleri internete sızan küçük kız intihar etti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement