Son Dakika Haberleri: Michael Jackson'ın 15 Yıl Önce Balkondan Sarkıttığı Bebeği Büyüdü

Michael Jackson'ın 15 Yıl Önce Balkondan Sarkıttığı Bebeği Büyüdü

3 yıl önce

Michael Jackson'ın balkondan sarkıtarak basına gösterdiği en küçük oğlu Blanket Jackson büyüdü. Hatta henüz 15 yaşında olan olmasına rağmen Blanket, tek başına yaşamaya başladı.

1

Michael Jackson'ın, 2002 yılında doğduğunda balkondan sarkıtarak basına gösterdiği en küçük oğlu Blanket Jackson şimdi 15 yaşında ve tek başına yaşamaya başladığı iddia edildi.


2

New York Post'un haberine göre Jackson, California, Calabasas'ta yedi yatak odalı, 11 banyolu evinde yalnız yaşıyor.


3

Blanket Jackson'ın velayeti, 86 yaşındaki büyükannesi Katherine Jackson'da bulunuyor ancak ikilinin üç aydan uzun bir süredir görüşmediği iddia edildi.


4

Blanket Jackson, özel bir lisede sanat ve video oyunları üzerine ders alırken; ablası Paris, modellik ve oyunculuk kariyerine devam ediyor; ağabeyi Prince ise Loyola Marymount Üniversitesi'nde eğitim alıyor.


5
Jackson kardeşlerin amcası T.J. Jackson'ın da dönüşümlü olarak velayet hakkının bulunduğu, Blanket Jackson'ın evine 40 dakika mesafede oturduğu öğrenildi.

6
7Haber Yayın Tarihi: 18.04.2017 12:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!