Michael Jackson'ın Rüya Evi Neverland, Ürkütüyor - Son Dakika

Michael Jackson'ın Rüya Evi Neverland, Ürkütüyor

30.06.2014 15:07

Michael Jackson'ın 3 bin dönümlük malikanesi Neverland'a ölümünün ardından gizlice giren üç genç ürkütücü görüntüler elde etti, işte o ürkütücü görüntüler... Ölümünün 5'inci yıl dönümü kutlanan Michael Jackson'ın 3 bin dönümlük evim dediği malikanesi Neverlad'a gizlice giren 3 genç, şuan kullanılmayan malikaneyi fotoğrafladı.

1
Geçtiğimiz hafta 5. ölüm yıl dönümünde anılan Michael Jackson'ın, hayatını kaybetmesinin ardından terk edilen 3 bin dönümlük tartışmalı malikanesi Neverland'a gizlice giren 3 genç, gecenin karanlığında ürkütücü görüntüler çektiler.

2
Şu anda tabiri caizse bir hayalet kasabaya dönen ihtişamlı yapının içinden çeşitli karelerin yayınlanmasına izin veren gençlerin adı gizli tutuluyor.

3
'Teenage Mutant Ninja Turtles'dan esinlenip gerçek adlarını saklayarak kendilerine Leonardo, Raphael ve Donatello diyen gençler, Vice'a verdikleri röportajda, büyük bir Jackson hayranı olmadıklarını ancak müzik tarihinin en önemli figürlerinden olduğu için böyle bir iş yapmaya karar verdiklerini söylediler.

4
Pop'un Kralı, burada yaşadığı zamanlarda çocuk gruplarını evinde ağırlar ve bu oyuncaklarda oynamalarına izin verirdi.

5
Ancak Michael 1993 yılında evinde ikamet etmelerine izin verdiği bazı çocuklara karşı cinsel istismar suçlamalarıyla karşılaştı, bu suçlamalar 2003 yılına kadar devam etti.

6
2005 yılında Jackson'ın evi olarak kabul ettiğini söylediği Neverland'a 70 polisle baskın yapıldı ve malikane arandı. 2006 yılında ise çiftlik tesisleriyle birlikte kapatıldı ve birçok çalışan işten ayrıldı.

7
O günden sonra kaderine terk edilmiş olan 'rüya ülkesinin' son hali ise işte böyle...

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Michael Jackson'ın Rüya Evi Neverland, Ürkütüyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement