Milan, Balotelli'nin Ayrılacağını Duyurdu - Son Dakika

Milan, Balotelli'nin Ayrılacağını Duyurdu

21.08.2014 20:25

1
Liverpool, yılın bombasını patlatıyor! İtalya Serie A ekibi Milan, Liverpool'a gitmesi an meselesi olan Mario Balotelli'nin takım arkadaşlarıyla vedalaşarak tesislerden ayrıldığını açıkladı.

2
Kulübün resmi internet sitesinden yapılan günlük antrenman raporu açıklamasında Balotelli'nin antrenmana katıldığı ancak sonrasında futbolcular, takım çalışanları ile vedalaşarak tesislerden ayrıldığı belirtildi.

3
Milan tesislerinin çıkışında kendisine sevgi gösterilerinde bulunan taraftarları da selamlayan Belotelli, aracıyla tesislerden ayrıldı.

4
Gün içinde İngiliz ve İtalyan basınında yer alan iddialarda, Uruguaylı golcüsü Luis Suarez'i Barcelona'ya 81 milyon avro bonservis bedeli karşılığında satan Liverpool'un, Mario Balotelli'yi kadrosuna katarak forvet boşluğunu doldurmak istediği belirtildi.

5
İki kulüp arasında transfer görüşmelerinin sürdüğü belirtilirken, Milan'ın Balotelli'yi kiralık olarak Liverpool'a yollamaya sıcak bakmadığı ve İngiliz temsilcisinden gelecek teklife göre İtalyan oyuncunun İngiltere'ye gitmesine izin verebileceği ifade edildi.

6
Öte yandan iddiların ardından konuşan Mario Balotelli, "Bugün Milano'daki son günümü geçiriyorum" sözleri ile transfer girişimlerini doğruladı.

7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR
500

Son Dakika Milan, Balotelli'nin Ayrılacağını Duyurdu - Son Dakika


Advertisement