Milyarder Bill Gates'in damat adayının mesleğini duyan şoke oluyor! - Son Dakika

Milyarder Bill Gates'in damat adayının mesleğini duyan şoke oluyor!

31.01.2020 09:07

Microsoft'un kurucusu milyarder iş adamı Bill Gates'in en büyük kızı Jennifer Gates, 4 yıldır birlikte olduğu jokey sevgilisi Nayel Nassar'dan evlenme teklifi aldı.

1
Dünyanın en zengin 2. ismi olan Bill Gates'in 23 yaşındaki kızı Jennifer Gates, 4 yıldır birlikte olduğu 28 yaşındaki jokey sevgilisi Nayel Nassar'dan evlenme teklifi aldı.
2
Mısırlı zengin bir ailenin çocuğu olan 28 yaşındaki Nayel Nassar, tüm servetine rağmen bambaşka bir alanda profesyonelleşti.
3
Nassar aynı zamanda satış danışmanlığı yapan bir firmanın sahibi.
4
Birlikte Stanford Üniversitesi'ne giden çiftin her biri atlara ve at sporuna bayılıyor.
5
Jennifer Gates ve Nayel Nassar'ın tanışması da atlara olan tutkusu sayesinde olmuş.
6
Nassar, engel atlama dalında ülkesini birçok yarışmada temsil eden madalyalı bir jokey.
7
Nayel Nassar, kazandığı tek bir yarıştan elde ettiği 1 milyon dolarlık ödül nedeniyle 'Milyon Dolarlık Jokey' lakabıyla anılıyor.
8
Nişanlısı Gates, geçen yıl verdiği bir röportajda şunları söyledi: "Atlar hayatımızın bir parçası, sporu seviyoruz. O bir profesyonel ve ben ise bunu amatör olarak yapıyorum. Yani atlara olan sevgimizi ve tutkumuzu birbirimizle paylaşabilmek inanılmaz."

9
Nişanlısı gibi atla engel atlama alanında amatör jokey olan Jennifer Gates ile Nayel Nassar, 'Paris Panthers' takımında birlikte yer alıyor. Çiftin evllik tarihi henüz belirlenmedi.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Nişanlısı Nayel de paylaşım yapıp şunları yazdı: "EVET DEDİ! Dünyanın en şanslı ve en mutlu adamı gibi hissediyorum. Jenn, sen hayal edebileceğim her şeysin.. ve çok daha fazlası. Hayat denen bu yolculukta birlikte büyümeye devam etmek için sabırsızlanıyorum ve artık sensiz bir hayatı hayal bile edemiyorum. Seni senden daha çok seviyorum ve her gün bana rüya gibi hissettirdiğin için teşekkür ederim."
22
Geçtiğimiz çarşamba günü paylaşım yapan Bill Gates'in kızı Jennifer, "Nayel Nassar, sen nasıl bir şeysin! Birçok ortak tutkumuzdan biri olan en anlamlı yerde beni şaşırttın, ayaklarımı yerden kestin" notuyla paylaştı ve devam etti: "Hayatımızın geri kalanını öğrenmek, büyümek, gülmek ve birlikte sevmek için sabırsızlanıyorum. Evet, milyonlarca kez evet! AHHH !!!"

Son Dakika Milyarder Bill Gates'in damat adayının mesleğini duyan şoke oluyor! - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı