Milyarder Travers Beynon'un Çılgın Yaşamı - Son Dakika

Milyarder Travers Beynon'un Çılgın Yaşamı

09.02.2018 15:22

Candyman yani Şeker Adam lakaplı Avustralyalı trilyoner Travers Beynon, dünyada 'yeni Hugh Hefner' olarak tanınıyor. Genç milyarderin Avustralya'daki Şeker Dükkanı Malikanesi adını verdiği evinde düzenlediği 'sıradan' bir partide 360,000 dolar harcadığı açıklandı. Bu partilerde yok yok. Orjiler, Rolls Royce'lar, Ferrari'ler, yarı çıplak kızlar...

1
Tütün işi yapan ve bu sayede milyarder olan Travers Beynon, etrafında yüzlerce güzel genç kadın ile birlikte sürdürdüğü yaşamına ilişkin fotoğraflar paylaşarak Instagram'da şöhret oldu.

2
Travers Beynon, evli ve dört çocuğu olmasına rağmen her gece dört kadınla birlikte uyuyor. Fotoğraftaki ise güzel eşi; Taesha Beynon.

3
Travers, Ocean Red Magazine'e verdiği röportajda konuyla ilgili olarak "Ortalama dört kız oluyor. Daha aşağısı kurtarmaz." diyor.

4
Travers Beynon'un 26 yaşındaki eşi Taesha ise her şeyi kabullenmiş. "Bir sürü kız arkadaşı olabilir ama 1 tane karısı var. Sosyal medyaya bakın neredeyse kocamın üstüne atlayacaklar. Bazıları 3 5 gün evde kalıp, gidiyor" diyor.

5
Travers Beynon karısını ilk buluşmalarında McDonalds'a götürmüş. En az 40 milyon dolarlık serveti olduğu bilinen Travers Beynon düzenli olarak Instagram'dan yatağındaki çıplak kadınların fotoğrafını paylaşıyor.

6
Freechoice Tobacco adlı şirketin sahibi olan Travers Beynon evindeki kızları Şeker Dükkanı Tanrıçaları olarak adlandırıyor. Travers Beynon'un çocuklarının adları ise Valentino (18), Lucciana (15), Velicia (6) ve Serafina (5). Travers'ın tüm çocukları ilk evliliğinden...

7
Milyarderin karısı dışında 21 yaşında bir kız arkadaşı daha var: Nisha Downes.

8
Eskiden Aussie Rules'de futbolcu olan Travers Beynon "Ben zengin doğmadım. Ama bu hayatta her şeyi çok çalışarak ve her şeye şükran duyarak kazandım." diyor.

9
Oğlu Valentino malikanede 17 yaşındaki kız arkadaşı Shona ile yaşıyor ve babasının icraatlarından oldukça memnun.

10
15 yaşındaki kızı Lucciana da abisi Valentino ile aynı düşüncelere sahip: Babama çok yaknım. Davranışlarına çok saygı duyuyorum. İhtiyacım olduğunda ona bir mesaj atmam yeterli. Bana her zaman ayıracak zamanı vardır. Kızı bununla da kalmayıp sözlerine şöyle devam ediyor:

11
Bir gün evlendiğimde kocamın babam gibi olmasını isterim. 2 çocuğum olsun. İsimlerini bile şimdiden belirledim. 26 yaşında anne olmak istiyorum.

12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Milyarder Travers Beynon'un Çılgın Yaşamı - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler Burası Brezilya değil, Anadolu'nun bir köyü! Yılanları bu halde görenler donup kalıyor Prens Philip'in cenaze töreninde şıklık yarışı! Sarayın gelini tepeden tırnağa göz kamaştırdı