Milyoner'de 'Gardırop Fuat' sorusunu gören yarışmacı 3 joker hakkını birden kullandı - Son Dakika

Milyoner'de 'Gardırop Fuat' sorusunu gören yarışmacı 3 joker hakkını birden kullandı

31.05.2020 14:32

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan Yeşilçam sorusu yarışmacıya zor anlar yaşattı. 7 soruyu da jokersiz geçen yarışmacı 'Gardırop Fuat' sorusunda 3 joker hakkını birden kullanmak zorunda kaldı.

1
Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile ekranlara gelen yarışma 30 Mayıs Cumartesi akşamı 894. bölümüyle ekranlara geldi.
2
Yarışmanın son bölümünde Yeşilçam temalı çıkan soru sosyal medyada çok konuşulurken epey gündem oldu.
3
Yarışmanın son bölümüne "Hangi iki Yeşilçam karakterini aynı oyuncu canlandırmıştır?" sorusunun yanıtı merak edilirken yarışmacı bu soru için tam 3 jokerini birden kullandı.
4
Yarışmaya hızlı başlayan ve 8'inci soruya kadar jokerlerini kullanmayan Volkan Bey, Yeşilçam oyuncusunun sorulduğu soruda fena takıldı. İlk olarak telefon joker hakkını kullan yarışmacı ilk jokerinden sonuç alamadı.
5
Yeşilçam'da yan karakterlere çok hakim olamadığını söyleyen yarışmacı ikinci hakkını yarı yarıya jokerde kulladı ancak yine soruya cevap vermedi.
6
Diğer soruları da görmek adına çift cevap joker hakkını da kullanmak iateyen yarışmacı sonunda doğru cevaba ulaştı.
7
Yeşilçam'ın en sevilen isimlerinden biri de iri cüssesi, sinirli halleri, pala bıyığıyla hafızalara kazınan rolleri canlandıran Ünal Gürel'di.
8
Tiyatroya senelerce emek veren Ünal Gürel, Kemal Sunal ile beraber rol aldığı komedi filmleriyle unutulmazlar arasına girdi. 'Gardırop Fuat' rolüyle unutulmazlar arasına giren Ünal Gürel 2002 yılında yaşamını yitirmişti.

Son Dakika Milyoner'de 'Gardırop Fuat' sorusunu gören yarışmacı 3 joker hakkını birden kullandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)
500
Advertisement