Son Dakika Haberleri: Milyoner'de Şoke Eden An! Boğaziçili Öğrenci İlk Soruda Joker Kullandı

Milyoner'de Şoke Eden An! Boğaziçili Öğrenci İlk Soruda Joker Kullandı

12 ay önce

Kim Milyoner Olmak İster'in 792. bölümünde yarışan Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Elif Çanga, ilk soruda seyirci joker hakkı kullanarak herkesi şaşırttı.

1
2
Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşam yayınlanan 792. bölümünde yarışan Elif Çanga ilk soruda seyirci jokerini kullanınca ilginç anlar yaşandı.
3
Elif Çanga'nın ilk sorusu: 'Halk arasında "zamanla şartlar çok değişti, eski durum kalmadı" anlamında kullanılan sözde "altından çok sular aktı" denilen hangisidir idi.
4
Şıklar; semaver, filtre kahve makinesi, çaydanlık ve köprü olarak belirtildi. Ama Elif Hanım "Ben heyecanlandım, joker hakkı kullanmak istiyorum." dedi.
5
Murat Yıldırım da dahil ekran başındaki herkes şaşkınlığını gizleyemedi.
6
Seyirci joker hakkını kullanan Elif Çanga'ya, stüdyodaki izleyiciler yüzde 97'lik bir oranla doğru cevap olarak d şıkkı yani 'köprü' cevabını verdi.
7
Murat Yıldırım, bu soruya seyirciler arasından semaver ve çaydanlık diyenlerinde olduğunu söyleyip herkese kahklaha attırdı.
8
Yarışmacı, seyirciyi dinleyerek 500 TL'lik soruyu bildi.
9
Bu sorudan sonra arkadaşının manidar bakışı ise sosyal medyayı salladı.
10
Televizyon başında yarışmayı izleyenler ise sosyal medya üzerinden 'bu soru nasıl bilinemez?', 'böyle bir soruda joker mi kullanılır' gibi yorumlarda bulundu.
11
TEKRAR JOKER KULLANDI! MURAT YILDIRIM ŞAŞTI KALDI
TEKRAR JOKER KULLANDI! MURAT YILDIRIM ŞAŞTI KALDI
3. soruda yine bir klasik olan 'Devlerin Aşkı' filminin müziğini de bilemediğini söyleyince; Murat Yıldırım, "O zaman ben stüdyoyu terk edeyim." diyerek tepki verdi.



Haber Yayın Tarihi: 11.12.2018 08:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!