Milyoner kızı fazla cömert! İlginç bağış için takipçilerinden yardım talep etti - Son Dakika

Milyoner kızı fazla cömert! İlginç bağış için takipçilerinden yardım talep etti

17.02.2021 11:44

Dünyanın en zengin iş insanlarından Bernie Ecclestone'ın kızı olan Tamara Ecclestone, sosyal medyada takipçilerinden ilginç bir yardım talep etti. Tamara, anne sütünü bağışlamak istediğini söyleyip takipçilerinin yol göstermesini istedi.

1
Geçen yılın eylül ayında ikinci bebeğini dünyaya getiren Ecclestone, minik kızının beslenmesinden artan sütü bağışlamayı planladığını açıklayıp bunun için neler yapabileceğini sordu.
2
AİLE BİR SÜREDİR İSVİÇRE'DE
AİLE BİR SÜREDİR İSVİÇREDE
Ecclestone, bir süredir eşi Jay Ruthland, kızları 6 yaşındaki Sophia ve 4 aylık Serena ile birlikte İsviçre'de bulunuyor. Aynı bağışı Londra'da yaşarken de yapan Tamara Ecclestone, o dönemde de fazla sütünün ihtiyacı olan bebeklere ulaşma sürecini bildiğini ama İsviçre'de bu işin nasıl yapıldığı konusunda fikri olmadığını belirtti.
3
'BU SÜTÜ BAĞIŞLAMALIYIM'
BU SÜTÜ BAĞIŞLAMALIYIM
F1'in eski patronu Bernie Ecclestone ile Slavica Ecclestone'ın evliliğinden dünyaya gelen Tamara Ecclestone, Instagram hikayesinde yaptığı paylaşımda "İsviçre'de süt paylaşımı yapabileceğim bir site bilen var mı? Pompa ile aldığım ve kullanmadığım sütü bağışlamalıyım" diye yazdı.
4
'FAZLA SÜTÜMÜ ATMAK İSTEMİYORUM'
FAZLA SÜTÜMÜ ATMAK İSTEMİYORUM
Ecclestone "Bunu İngiltere'de yaptım. Ama İsviçre'de nasıl yapıldığından emin değilim. Fazla sütümü gerçekten atmak istemiyorum." diye yazdı. Tamara Ecclestone kendisine bu konuda öneri verecek kişilere minnettar kalacağını da anlattı.
5
EN DEĞERLİ HEDİYE
EN DEĞERLİ HEDİYE
İngiltere'de sürdürülen bu uygulamaya göre bir insanın kendi sütünü başka bebeklere bağışlaması, onun verebileceği en değerli hediye olarak nitelendiriliyor. Ülkede bu uygulama United Kingdom Association for Milk Banking aracılığıyla yapılıyor.
6
ANNE SÜTÜNTEN MAHRUM KALAN BEBEKLERİN HAYATTA KALMASI İÇİN
ANNE SÜTÜNTEN MAHRUM KALAN BEBEKLERİN HAYATTA KALMASI İÇİN
Süt bağışlama uygulaması, çeşitli sebeplerle anne sütü bulamayan erken doğmuş ya da hasta bebeklerin hayatlarını kurtarmayı amaçlıyor. Tamara Ecclestone da bebeklerin anne sütüyle beslenmesi konusunda yürütülen kampanyaların sözcüsü olarak görev yapıyor.
7
İKİ KIZ ANNESİ
 İKİ KIZ ANNESİ
Tamara Ecclestone, 2013 yılında, birkaç gün süren gösterişli bir dizi kutlama ile Jay Ruthland ile evlenmişti. Çiftin 6 yaşında Sophia ve geçen eylül ayında dünyaya gelen Serena adında iki kızı bulunuyor.
8

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika Milyoner kızı fazla cömert! İlginç bağış için takipçilerinden yardım talep etti - Son Dakika


Advertisement