Milyonlar onu izledi! Avustralyalı maceraperest, toprağın altına girdi ve dev yengeç çıkardı - Son Dakika

Milyonlar onu izledi! Avustralyalı maceraperest, toprağın altına girdi ve dev yengeç çıkardı

Avustralyalı maceraperest adam çamur dolu çukurun içine, sadece ayakları dışarıda kalacak şekilde girdi. İçeriden koca bir yengeç çıkartan adam sosyal medyada fenomen oldu ve videosu milyonlarca kişi tarafından izlendi.

1
Milyonlarca insanın aktivitelerini yüklediği YouTube videoları, dünya çapında birbirinden ilginç olayları ekranlarımıza taşıyor.
2
Son olarak izlenme rekorları kıran bir YouTube videosunda Avustralyalı bir adam, toprağın altına dalıyor ve büyük bir sürprizle çıkıyor.

3
Avustralyalı adamın yaptığı bu inanılmaz hareket YouTube'da milyonlar izlendi ve internetin en çok konuşulanları arasına girdi.
4
Avustralyalı maceraperest adam çamur dolu çukurun içine, sadece ayakları dışarıda kalacak şekilde girdi.
5
İşte Avustralyalı adamın çılgın tecrübesinden bir kaç kare...
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 25.04.2020 15:24

Son Dakika Milyonlar onu izledi! Avustralyalı maceraperest, toprağın altına girdi ve dev yengeç çıkardı - Son Dakika

YORUMLAR (6)
  • teyit..: ben kronik hastayım kan kanseriyim çalışamıyorum. devlete basvurdum ve bu yardım bana edildi . kaymakamlıga basvurun imkanlarınız yardım edilmeyi gerektiyorsa edıyorlar benım kapıma kadar polis geldi ve 1000 tl verdiler. 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in eşi, ayna karşısında bebeğini emzirip dişini fırçaladı Hık demiş burnundan düşmüş! Necati Şaşmaz'ın oğlunu görenler gözlerine inanamadı 'Hiç estetik yaptırmadım' demişti! Songül Karlı'nın eski halinden eser yok Ukraynalı kadın dağcılar, Türkiye'nin çatısı Ağrı Dağı'nda böyle poz verdiler Göğüsleri sayesinde aylık 90 bin lira kazanıyor! En büyük derdi araba sürememek