Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım - Son Dakika

Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım

26.10.2020 12:09

Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun kız arkadaşı Georgina Rodriguez, geçmişiyle ilgili samimi itiraflarda bulundu. Rodriguez, geçmişte çok fakir olduklarını, hatta bazen parası olmadığı için insanlardan yemek istemek zorunda kaldığını söyledi.

1
Cristiano Ronaldo ve kız arkadaşı Georgina Rodriguez lüks bir yaşam sürdükleri için çok mutlu görünebilirler ama durum hiç de öyle değil.
2
Geçmişi hakkında konuşan Ronaldo'nun kız arkadaşı, küçükken çok çirkin olduğunu, babasının uyuşturucu kaçakçılığında dolayı on yıl hapis aldığı için haftalık düşük ücretler karşılığında mağazalarda çalıştığını söyledi.

3
Hatta güzel model, bazen parası olmadığı için hamburger satan dükkanların önünde durup insanlara kendisine hamburger almaları için yalvardığını söyledi.
4
Mujer Hoy, ile röportaj yapan Georgina, fakir bir geçmişleri olduğu için ne kendisinin ne de Ronaldo'nun gerçek anlamda birinci sınıf insanlar tarafından kabul edildiklerini hissetmediklerini söyledi.
5
Georgina Rodriguez, etraflarında insanların sürekli kendilerini kıskandıklarını, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalarına rağmen insanların kendilerini eleştirmek için resmen fırsat kolladıklarını söyledi.
6
Doğuştan zengin olmanın sonradan zengin olmaya göre çok daha büyük avantajları olduğunu söyleyen Georgina, daha önce çok çirkin olduğu için hiç kimsenin bugünkü durumda olacağını tahmin edemediğini belirtti.

7
Modellik kariyeri sayesinde maddi manevi yüksek seviyeye ulaştığını ve çocukken de hiç kimsenin bu kadar güzelleşeceğini tahmin etmediğini söyleyen Georgina, "Kendimi olduğum gibi, eksikliklerimle seviyorum. Kimse mükemmel değil. Her insan özel eşsiz ve özeldir" dedi.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım - Son Dakika Spor


Advertisement