Minyatür Evlerde Yaşayan İnsanlar - Son Dakika

Minyatür Evlerde Yaşayan İnsanlar

5 yıl önce

1
Amerika'da bir grup insan klasik yaşam tarzına meydan okuyor ve minyatür evlerde yaşıyor. Evlerin ortalama büyüklüğünün 240 metrekare olduğu ülkede, 20 metrekareden küçük evlerde yaşayan bu insanlar yaşamlarını bir oda büyüklüğündeki kulübelere sığdırmaya çalışıyorlar.

2
Her biri özel yapım olan bu evlerin sahipleri aslında kendi finansal özgürlüklerini sağlamış, doğaya zarar vermeden olabildiğince basit bir şekilde yaşamaya çalışan kişiler. Yaşadıkları evleriyle insanlara ‘Aslında yaşamak için ne kadar alana ve eşyaya ihtiyacımız var?' sorusunu sorduruyorlar.

3
Yeni evli çift Laura ve Matt de böyle evlerde yaşamayı seçenlerden. 11 metrekarelik küçük evleri Kuzey Carolina'da bir dağda bulunuyor.

4
İşte tüketimin arttığı ve inşaat sektörünün dorukta olduğu günümüzde bu farklı yaşam tarzını benimseyen insanların yaşadığı diğer evler...

5
6
7
8
9
Oregon'da yaşayan Lina'nın evi sadece 9 metrekare...

10
11
12
13
Art, 10 metrekarelik evini Louisiana'daki kendisine ait olan tırmanma duvarı tesisinin arkasına park etmiş.

14
15
16
Brittany, 12 metrekarelik evini diğer küçük evleri gezdikten sonra kendi başına inşa etmiş. Şuan Washington'da yaşıyor.

17
18
19
20
Vina'nın California'daki 13 metrekarelik evinin kendine ait küçük bir verandası bile var.

21
22
23
John kendi evini, eski bir itfaiye aracının üstüne inşa etmiş.

24
25

Haber Yayın Tarihi: 28.08.2015 11:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri