Mısır'a 112 Yıl Sonra Gelen Kar Manzaraları İnternette - Son Dakika

Mısır'a 112 Yıl Sonra Gelen Kar Manzaraları İnternette

7 yıl önce

Kar, bu sene daha fazla ülkeyi ziyaret etmeye niyetli görünüyor.

1
Orta Doğu ülkeleri denilince, genellikle çöller ve sıcak havalar gelir akıllara, değil mi? Gece olunca çöl soğuğu bir başkadır belki, ama kimse kolay kolay "kar"dan söz etmez. Ancak artık söz edilebilir gibi görünüyor, zira Mısır'a tam 112 yıl sonra kar yağdı.


Kaynak :

2
Bu gelişmeye birçok kişi şaşkınlıkla yaklaşırken, Instagram'da karla ilgili fotoğrafların paylaşılması da ihmal edilmedi. Zira neredeyse Mısır'daki hemen herkesin ilk kez gördüğü bir şey bu.
3
Bu arada, Mısır'ın yanında, İsrail, Suriye, İran, Lübnan ve Filistin gibi topraklara da kar düştü. Özellikle evsiz insanların çok zor durumda kaldığı da bildiriliyor.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 14.12.2013 11:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü yönetmenin 23 yaşındaki kızı yetişkin film yıldızı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok! Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti