Son Dakika Haberleri: Mısır'da Bulunan 2000 Yıllık Gizemli Tabutu Açtılar! Bakın İçinden Ne çıktı

Mısır'da Bulunan 2000 Yıllık Gizemli Tabutu Açtılar! Bakın İçinden Ne çıktı

2 yıl önce

Mısır'da geçtiğimiz günlerde bulunan 2000 yıllık tabut sonunda açıldı.

1
Mısır'ın İskenderiye şehrinde ortaya çıkarılan uğursuz görünümlü lahit mezarın içindeki devasa tabut, içinde ne olduğunu merak edenleri hararetli bir tartışmaya sürüklemiş, internette pek çok komplo teorileri ortaya atılmıştı.

2
Eski Eserler Yüksek Konseyi Genel Sekreteri Mostafa Waziri, lahitin içinde keskin bir cisim tarafından kafatası hasar görmüş üç savaşçı mumyası bulunduğunu açıkladı.
3
Mazarın içi, mumyaların bozulmasına sebep olan ve bir çatlaktan sızdığı düşünülen kırmızı bir atık su ile doluydu.

4
Eski Eserler Konseyi, cesetlerin hangi döneme ait olduklarını tespit etmek için birer test uygulanacağını açıkladı.
5
Lahit üzerinde herhangi bir yazı olmadığı dikkat çekerken mühür bozulduğunda bir lanetin ortaya çıkacağını düşünen vatandaşlar da korku içinde yaşanacakları bekliyor.

6
İnternette mezarın içinde bir hazine olduğunu iddia edenler olduğu gibi insanları zombiye dönüştürecek bir çeşit antik hastalığın izlerinin de olabileceği konuşulmuştu.
7
8Haber Yayın Tarihi: 20.07.2018 12:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim! +18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor