MİTHAT SANCAR Resimleri

Mithat Sancar Resimleri

  • 22 Ekim 2015 20:09 Yüksekdağ: Canlı Bombaların Hedefinde Ben Vardım (2) Yüksekdağ: Canlı Bombaların Hedefinde Ben Vardım (2) Yüksekdağ, NUSAYBİN'E GEÇTİ Mardin'den sonra HDP Milletvekilleri Mithat Sancar, Enise Güneyli, Gülser Yıldırım, Erol Dora ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ile birlikte Nusaybin İlçesi'ne gelen HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Nusaybin Belediyesi önünde, HDP ve DBP'liler tarafından karşılandı.
  • 15 Haziran 2015 13:35 Hdp Mardin Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı Hdp Mardin Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı Hdp Mardin Milletvekilleri Gülser Yıldırım, Prof. Dr. Mithat Sancar, Erol Dora, Mehmet Ali Aslan ve Enise Güneyli, adliye binasına giderek mazbatalarını aldı.
  • 12 Nisan 2015 19:06 Hdp, Mardin Milletvekili Adaylarını Tanıttı Hdp, Mardin Milletvekili Adaylarını Tanıttı Halkların Demokrasi Partisi (HDP), 7 Haziran'da yapılacak genel seçim için Mardin'den gösterdiği milletvekili adayları Mithat Sancar, Gülser Yıldırım, Erol Dora, Mehmet Ali Aslan, Enise Güneyli ve Nurullah Görhan'ı, düzenlenen törenle tanıttı.
  • 11 Haziran 2011 10:43 Köşe Yazarları Hangi Partiye Oy Verecek? Köşe Yazarları Hangi Partiye Oy Verecek?