Modanın Kalbi Antalya'da Atıyor - Son Dakika

Modanın Kalbi Antalya'da Atıyor

13.01.2011 09:20

1
ANTALYA'nın turistik beldesi Belek'te bulunan Cornelia Diamound Otel'de, aralarında Ece Gürsel ve Elif Ece Uzun'un da bulunduğu 32 manken, bir firma tarafından düzenlenen moda haftasında defileye çıktı.
2
Türkiye'nin önde gelen 'haute couture' (kişinin özel beğenisine göre elbise tasarlayan) firmalarından Solido'nun düzenlediği moda haftası, Antalya'da başladı. Turizm beldesi Belek'teki Cornelia Diamound Otel'de bugün başlayan ve bir hafta sürecek etkinlikte firma bünyesindeki 25 ünlü markanın 2011 kreasyonları tanıtılacak.
3
Moda haftasının ilk etkinliğinde, 'Rus Gelin' filmiyle tanınan Tatiana Tsvikevic'in sunduğu defile yapıldı. Aralarında Ece Gürsel ve Elif Ece Uzun ile Rus ve Ukraynalı modellerin de bulunduğu 32 manken, podyuma çıktı.
4
Renkli görüntülere ev sahipliği yapan defilede mankenler podyumda yürürken, katılımcılar da elbiseleri dikkatle izledi. Dans koreografisi ile renklendirilen defilede 300 parça elbise tanıtıldı.
5
Defilenin koreografisini Tuncay Erkul üstlenirken, 2011 yılının en kapsamlı ilk defilesi olan Antalya ayağını ise Esline Ajans'ın sahibi Esra Keskinol ile birlikte yaptı.

6
Marjinal elbiselerin sergilendiği podyumda Ece Gürsel'in sunduğu beyaz renkli abiye defileye damgasını vurdu. Üzerinde parlak taşlarla süslü elbiseyi profesyonelce taşıyan Gürsel, salondakilerden alkış aldı.
7
8
Defilenin ardından katılımcı firma temsilcileri ile mankenleri buluşturan parti yapıldı.
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Modanın Kalbi Antalya'da Atıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı Erkek hemşirenin tecavüzüne uğrayan kovid hastası kadın hayatını kaybetti
Advertisement