Modelliği bırakan Harriet Rose, bakımevinde çalışmaya başladı - Son Dakika

Modelliği bırakan Harriet Rose, bakımevinde çalışmaya başladı

Dünyada on binlerce kişinin ölümüne sebep olan koronavirüs salgını, model Harriet Rose'u meslek değişikliği yapmaya itti. Güzel yıldız, bu süreçte işine ara vererek İngiltere'de yaşlılara hizmet veren bir bakımevinde çalışmaya başladı.

1
İngiliz model Harriet Rose, koronavirüs salgını nedeniyle mesleğine bir süreliğine ara verdi.

2
Genç model, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, bir ay önce bu bakımevinde çalışmaya başladığını söyledi.
3
Rose, amacının da bu zor zamanlarda ihtiyaç duyan yaşlı insanlara yardım etmek olduğunu yazdı.

4
Güzel model ayrıca çalıştığı yaşlı bakımevinde hastalık nedeniyle herhangi bir kayıp yaşamadıklarını bunun da büyük bir mutluluk olduğunu belirtti.
5
Rose, uzun saatler boyunca çalıştıklarını ve yeteri kadar uyuyamadıklarını söyleyerek "Ama pes etmiyoruz, biz buna değeriz" dedi.
6
Genç model, takipçilerine koronavirüsten korunmak için evlerinde kalmaları, sosyal mesafe kurallarına uymaları gerektiğini de hatırlattı.
7
8

Haber Yayın Tarihi: 08.05.2020 16:18

Son Dakika Modelliği bırakan Harriet Rose, bakımevinde çalışmaya başladı - Son Dakika

YORUMLAR (1)
  • abdurrahman düşüngen: Modellik sana para kazandırmadı. Elbise parası,kuaför taksi otel,sponsor derken adamın elinde para mı kalır.En iyisi hayırlara vesile olacak ve sana para kazandıracak meslek bulmuşsun.Hayırlı olsun.Reklam değilse tabii. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı Photoshop değil gerçek! Dünyanın en ince beline sahip olmak için günde 18 saat korse takıyor Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor Çıplak dolaşmak da dahil her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahip olacağınız ülke: Belize