Son Dakika Haberleri: ''Moderatörlüğümü beğendiniz mi?'' sorusuyla sosyal medyada olay olan İsmail Küçükkaya bakın nereli çıktı!

''Moderatörlüğümü beğendiniz mi?'' sorusuyla sosyal medyada olay olan İsmail Küçükkaya bakın nereli çıktı!

2 ay önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleri öncesi, AK Parti Adayı Binali Yıldırım ile CHP Adayı Ekrem İmamoğlu'nun katıldığı ortak yayın dün gece Türkiye'yi ekrana kilitledi. Gecenin sonlarına doğru ''Moderatörlüğümü beğendiniz mi?'' sorusuyla sosyal medyada alay konusu olan gazeteci İsmail Küçükkaya'nın özel hayatı ve kariyeri ise merak konusu oldu.

1
23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçimi öncesi adaylar Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu, ilk kez canlı yayında karşı karşıya geldi. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen programın moderatörlüğünü ise FOX TV spikeri İsmail Küçükkaya üstlendi.
2
Milyonları ekrana kilitleyen tarihi buluşmanın moderatörü olan Küçükkaya'nın gecenin sonlarına doğru adaylara yönelttiği ''Moderatörlüğümü nasıl buldunuz?'' sorusu ise sosyal medyada alay konusu oldu.
3
Kullanıcılarının bir kısmı Küçükkaya'nın bu sorusunu övülme beklentisi içinde olmasına yorarken, bir kısmı ise Küçükkaya'nın bu çıkışını 'eziklik' olarak nitelendirdi.
4
Peki İsmail Küçükkaya kimdir, gelin hep birlikte göz atalım...
5
Küçükkaya, 1972 yılında Kütahya Simav'da dünyaya geldi.
6
İlk ve orta öğrenimini de Kütahya'da gören Küçükkaya, üniversite öğrenimini Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünde tamamladı.
7
Gazetecilik kariyerine 1991 yılında Hürriyet Gazetesi'nde muhabirlik yaparak başladı.
8
Hürriyet Gazetesi'nde çalıştıktan sonra Sabah ve Star gazetelerinde görev aldı. 2000 yılında Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlayan gazeteci, 2003 yılında köşe yazarlığını da sürdürerek SkyTürk TV'de Ankara temsilcisi olarak çalışmaya başladı.
9
2005-2008 senelerinde Akşam Gazetesi'nin Ankara temsilciliği yürüten Küçükkaya, 2008 yılı Kasım ayında Akşam Gazetesi'nin genel yayın yönetmeni oldu.
10
2013 yılı Eylül ayında Fox TV'de 'Çalar Saat' adlı programı sunmaya başladı.
11
2008 yılında "Cumhuriyetimizi Dair" ve 2012 yılında "Cumhuriyet'in İlk Yüzyılı" adlı iki kitap yazmıştır.
12
10 Temmuz 2016 yılında, Samsun'da görsel sanatlar öğretmenliği yapan Eda Demirci ile dünyaevine girdi.
13
Sosyal medyayı epey aktif kullanan Küçükkaya'nın Instagram'da 1 milyonu aşkın takipçisi var.
14
15
16
17
18
19
20


Haber Yayın Tarihi: 17.06.2019 08:37 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kalça kaldırma ameliyatı için Türkiye'ye gelen İngiliz turistin başına gelmeyen kalmadı! Helikopter turunda tesadüfen gördü! İzlanda'da 50 ceset kıyıya vurdu 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum Instagram'dan gurur verici Türkiye paylaşımı! Bakın fotoğrafı kim çekti Dünyada sadece Türkiye'de var! Gören hayrete düşüyor