Son Dakika Haberleri: Moto 360 Basın Görselleri

Moto 360 Basın Görselleri

6 yıl önce

Android Wear ilk tanıtıldığı zaman Moto 360 da duyurulmuştu.

1

Android Wear ilk tanıtıldığı zaman Moto 360 da duyurulmuştu. Aslında Android Wear'lı ilk akıllı saat. Ama LG G Watch ve Samsung Gear Live, Moto 360'tan önce tüketicilerle buluştu. Motorola'nın planları farklı ve Moto 360, yeni amiral gemisi Moto X+1'le birlikte piyasaya sürülecek. Cihazın zaten nasıl olduğu belli. Ama üreticilerin kabusu olan Evleaks boş durmadı. Moto 360'ın basın görsellerini yayınladı.Kaynak :
2

Klasik yuvarlak tasarımda olan Moto 360, şu zamana kadar gördüğüm akıllı saatler arasında en şık olanı. Paslanmak çelikten olduğu söyleniyordu, ama son rapora göre


3

Moto 360'ta ortam ışığıbulunuyor. Sensör ekranın alt kısmındaki siyah çubuk arkasında yer alıyor. Halen Moto 360'la ilgili detaylar tam olarak bilinmiyor.

4
5


Haber Yayın Tarihi: 03.08.2014 02:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!