Son Dakika Haberleri: Motoruyla Ünlenen Blogger Olga Petrova'nın Korkunç Sonu!

Motoruyla Ünlenen Blogger Olga Petrova'nın Korkunç Sonu!

4 ay önce

Paylaştığı video ve fotoğraflarla şöhrete kavuşan sosyal medya fenomeni Olga Petrova, tutkusunun kurbanı oldu. Rusya'nın, en çekici motosiklet sürücüsü olarak bilenen Olga Petrova, Moskova'da bir araca yandan çarptı. VK ve YouTube'a yüklediği videolarla tanınan 22 yaşındaki Petrova, yaşamını yitirdi.

1
Instagram'da binlerce takipçisi olan ve Rusya'nın 'en çekici motosiklet sürücüsü' olarak bilinen Olga Petrova'nın sonu korkunç oldu.
2
Basında "en ateşli bisikletçi kız" olarak adlandırılan 22 yaşındaki Rus blogger, Moskova'daki trafik kazasında hayatını kaybetti.
3
VK ve YouTube'a yüklediği videolarla tanınan 22 yaşındaki Petrova, yaşamını yitirdi
4
22 yaşındaki Petrova, Moskova'nın işlek caddesinde hızla ilerlerken önündeki otomobil aniden dönüş yaptı.
5
Son anda aracın döndüğünü gören motosiklet sürücüsü, çok hızlı gittiği için duracak zaman bulamadı.
6
Otomobilin yolcu kapısına çarpan ve taklalar atarak sürüklenen Rus blogger yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtulamayarak yaşamını yitirdi. Olga Petrova'nın ölümü sosyal medyada üzüntüyle karşılandı.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Haftanın 5 Günü Kendi İdrarını İçen Fitness Eğitmeni, Zaman Zaman Kendi İdrarıyla da Yıkanıyor! Yaş Farkına Takılmayan Ünlü Çiftler, Görenlere ''Aşk Engel Tanımaz'' Dedirtiyor! Şişmanlığı Öven Genç Kadını, Tecavüz Etmekle Tehdit Ediyorlar! Büyükada'da Bulunan Eski Rum Yetimhanesine Bekçi Dayanmıyor! Geceleri Çocuk Çığlığı Duyuyorlar Hosteslerin, Yolcular İndikten Sonraki Halleri Sosyal Medyayı Salladı!