Motosiklet Yarışında Öldüren Kaza - Son Dakika

Motosiklet Yarışında Öldüren Kaza

06.09.2010 10:32

1
MotoGP'nin alt kategorisi olan Moto2'de Japon pilot, 20 yaşındaki Shoya Tomizawa, İtalya'nın Misano pistinde geçirdiği kazada hayatını kaybetti.
2
Misano'daki San Marino Grand Prix'sinde bir virajda kontrolünü kaybeden Shoya Tomizawa düştü. Ardından gelen Alex de Angelis ve Scott Redding Japon sürücüye çarptı. Kaza sonrası hastaneye kaldırılan 20 yaşındaki sürücü kurtarılamadı. Tomizawa'nın yaşamına mal olan ve İtalya'da şok etkisi yaratan kaza yarışı görüntüleyen canlı yayın araçları ile saniye saniye görüntülendi.
3
Çeyitli kategorilerde 3 yaşından bu yana motosiklet kullanan Tomizawa'nın, dünya şampiyonasındaki ilk yarışına 2006 yılında katıldığı belirtildi. 2009'da 250 cc. de tam bir sezon yarışan Japon sürücü, bu sezon Moto 2 adını alan kategoride kariyerinin ilk yarışını kazandı. Katar'da birinci olan Tomizawa şampiyonada 7'inci sırada bulunuyordu.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Motosiklet Yarışında Öldüren Kaza - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor