Muazzez Ersoy: Ebru Gündeş'e Geçmiş Olsun Demedim - Son Dakika

Muazzez Ersoy: Ebru Gündeş'e Geçmiş Olsun Demedim

11.03.2014 16:13

1
Ebru Gündeş 31 Aralık'ta, Kıbrıs'taki yılbaşı programını iptal etmiş, yerine Muazzez Ersoy sahne almıştı.

2
Ersoy '2. Sayfa' programında, "Ebru Gündeş yerine sahneye çıkmanız sonrasında bir sıkıntı yarattı mı?" sorusuna ilk kez canlı yayında cevap verdi.

3
Muazzez Ersoy, Ebru Gündeş ile bir samimiyetim yok. Seyirci anlamında da bir sıkıntı yaşamadım. Açıkçası bu iş bana bir polemik ya da sıkıntı olarak döner mi diye düşündüm. Menajerim Fazıl ile danışmanım Sertip'e 'Bakın sıkıntı olmasın sakın' diye uyarıda bulundum.

4
Bu hassas bir konu. Otelin tercihi sizden yana oldu' dediler. Başkasının yerine çıkmak prensibim değil, ama sonunda ikna oldum. Sahnede Ebru Gündeş'den hiç söz etmedim. Geçmiş olsun demedim. Seyirci de bunu sormadı.

5
Ersoy "Ebru Gündeş 4 Haziran'da sahneye dönüyor. Siz olsaydınız ne yapardınız? Sizce Ebru Gündeş'in kariyeri bu olaydan etkilenir mi?" sorularına da şu cevabı verdi:

6
Gerçekten zor bir durum. Kariyerinin etkilenip etkilenmeyeceğini bilemem.

7
Bu konuda bir empati de yapmadım. Ben ne yapardım bilemem. Yaşanmadan bilinmez ki. Allah yaşatmasın.

Son Dakika Muazzez Ersoy: Ebru Gündeş'e Geçmiş Olsun Demedim - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement