Son Dakika Haberleri: Muazzez Ersoy: Ebru Gündeş'e Geçmiş Olsun Demedim

Muazzez Ersoy: Ebru Gündeş'e Geçmiş Olsun Demedim

6 yıl önce

1
Ebru Gündeş 31 Aralık'ta, Kıbrıs'taki yılbaşı programını iptal etmiş, yerine Muazzez Ersoy sahne almıştı.

2
Ersoy '2. Sayfa' programında, "Ebru Gündeş yerine sahneye çıkmanız sonrasında bir sıkıntı yarattı mı?" sorusuna ilk kez canlı yayında cevap verdi.

3
Muazzez Ersoy, Ebru Gündeş ile bir samimiyetim yok. Seyirci anlamında da bir sıkıntı yaşamadım. Açıkçası bu iş bana bir polemik ya da sıkıntı olarak döner mi diye düşündüm. Menajerim Fazıl ile danışmanım Sertip'e 'Bakın sıkıntı olmasın sakın' diye uyarıda bulundum.

4
Bu hassas bir konu. Otelin tercihi sizden yana oldu' dediler. Başkasının yerine çıkmak prensibim değil, ama sonunda ikna oldum. Sahnede Ebru Gündeş'den hiç söz etmedim. Geçmiş olsun demedim. Seyirci de bunu sormadı.

5
Ersoy "Ebru Gündeş 4 Haziran'da sahneye dönüyor. Siz olsaydınız ne yapardınız? Sizce Ebru Gündeş'in kariyeri bu olaydan etkilenir mi?" sorularına da şu cevabı verdi:

6
Gerçekten zor bir durum. Kariyerinin etkilenip etkilenmeyeceğini bilemem.

7
Bu konuda bir empati de yapmadım. Ben ne yapardım bilemem. Yaşanmadan bilinmez ki. Allah yaşatmasın.Haber Yayın Tarihi: 11.03.2014 04:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin