Mucize Doktor Ali'ye hayatı zindan eden Doktor Ferman'ın sırrı ortaya çıktı! - Son Dakika

Mucize Doktor Ali'ye hayatı zindan eden Doktor Ferman'ın sırrı ortaya çıktı!

20.09.2019 11:11

Mucize Doktor'un 2. bölümünde Doktor Ferman'ın, gizemli telefon konuşması tüm izleyicilere aynı şeyi düşündürdü.

1
Yayın hayatına başlar başlamaz reytingleri alt üst eden Mucize Doktor, 2. bölümüyle de izleyicileri ekrana kilitledi.
2
Şahane performans!
Şahane performans!
Daha önce Med Cezir dizisinde 'Mert Asım Serez' karakterini canlandıran başarılı oyuncu Taner Ölmez'in otistik bir doktor olan 'Vefa Ali'yi canlandırdığı rolü izleyiciden tam not aldı.
3
Doktor Ferman sinir bozuyor..
Doktor Ferman sinir bozuyor..
Dizide Onur Tuna'nın, canlandırdığı Doktor Ferman ise izleyenlerin sinirini zıplatan bir karakter olarak karşımıza çıktı.
4
Ali'ye yapmadığı eziyet kalmadı..
Aliye yapmadığı eziyet kalmadı..
Ali Vefa'ya kendi ekibinde ve hastanesinde görev vermemek için her yolu deneyen Ferman'ın, acımasız davranışlarına kimse anlam veremedi.
5
İlk resmi iş gününde hata üstüne hata yapan Ali'ye, Doktor Ferman hayatı resmen zindan etti.
6
Ferman'ın, büyük bir derdi var!
Fermanın, büyük bir derdi var!
Ali'ye doktorluğun ilk günlerini zindan etmeye çalışan Ferman'ın, kendisinin de gizli bir derdin pençesinde olduğu anlaşıldı.
7
Gizli telefon görüşmesi sırrı ortaya çıkardı
Gizli telefon görüşmesi sırrı ortaya çıkardı
Mucize Doktor dizisinin 2. bölümünün sonlarına doğru Ferman'ın sırrı ortaya çıktı.
8
Önce Reha Özcan'ın oynadığı Adil Hoca, Ferman'a Ali Vefa'ya davranışları için başka bir derdi olup olmadığını sordu. Ferman olumsuz yanıt verse de yüz ifadesinden sakladığı bir şey olduğu anlaşıldı.
9
Doktor Ferman'ın, ara ara dalıp gitmesi, odasındaki çekmeceden çıkarıp baktığı gizli çerçeve, Ali'ye gizliden gizliye bakışları ve yatak odasında yaptığı gizli telefon görüşmesi tüm izleyicileri kuşkulandırdı.
10
İkinci bölümün son sahnesinde ise Beliz ile tartışan Ferman odasına giderek telefon açtığı kişiye birini sordu. Nasıl olduğunu ve kendisini sorup sormadığını telefondaki kişiden öğrenmeye çalışan Ferman'ın ağlamaklı halleri, bir başka derdi olduğuna işaret etti.
11
Kimi izleyiciler Ferman'ın da eskiden Ali Vefa gibi otistik olduğunu düşünürken, kimisi de kardeşi ya da oğlunun benzer bir durumda olduğu ve bu yüzden Ali Vefa'yı görmeye dayanamadığı tahminlerini yürütüyor. Henüz bu sırrın ne olduğu anlaşılamasa da en azından Ferman'ın Ali Vefa'ya davranışlarının altında büyük bir acısı ve sırrının yattığı ortaya çıkmış oldu.
12
Telefonla konuşurken yüzü asıldı ve kapattıktan sonra ağlamaya başladı.
13
Doktor Ferman'ın elleriyle tıpkı Ali Vefa'nın sık sık yaptığı hareketi tekrarladığı görüldü.

Son Dakika Mucize Doktor Ali'ye hayatı zindan eden Doktor Ferman'ın sırrı ortaya çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR (12)
  • diyar: uyanıklar sır diye kandırıp haber yapıyor yazılan her şeyi zaten her kes izleyip fark etmişti farklı yeni bir şey yok ki bu haber de Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • kenan çınar: gerçekten çok güzel mükemmel bir dizi oyuncuların performasyonları ve ustalıkları harika hit olması ve izlenmesi gereken bir dizi Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek