Son Dakika Haberleri: Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın küçüklüğünü oynayan Adin Külçe bakın kim!

Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın küçüklüğünü oynayan Adin Külçe bakın kim!

12 gün önce

Mucize Doktor dizisinde daha 7 yaşındaki Adin Külçe, birçok deneyimli oyuncuya oyunculuk dersi veriyor. Peki kim bu Adin Külçe gelin birlikte bakalım...

1
Mucize Doktor dizisinin şimdiden maskotu olan Adin Külçe dizi de oynadığı Ali Vefa karakteri ile dizinin yönetmeni Yusuf Pirhasan'a bile şapka çıkarttırdı.
2
Adin, henüz 7 yaşında olmasına rağmen izleyicileri "Bu nasıl oyunculuk!" dedirtip büyük beğeni topluyor.
3
Role nasıl hazırlandı?
Role nasıl hazırlandı?
Mucize Doktor dizisinde 7 yaşında otizm ve savant sendromu hastası olan bir çocuğa hayat veren Adin Külçe, psikologlar eşliğinde Ali Vefa karakteri için özel olarak hazırlandı.
4
Psikologlarda set boyunca Ali'ye psikolojik destek verdi. Zira Ali Vefa karakteri Otizm ve Savant Sendromlu bir çocuk olabilmek yani rolünün hakkını verebilmek için çok çalıştı.
5
Adin Külçe kimdir?
Adin Külçe kimdir?
Adin Külçe daha 7 yaşında çocuk manken ve oyuncu.
6
Ailesi tarafından Leyla Şirin Ajansa oyuncu olması için yazdırılan Adin Külçe, Mucize Doktor dizisi için yapılan seçmelerde bir çok rakibi geride bırakarak ünlü olma yolunda en zor virajı döndü.
7
Ana okuluna giden Adin Külçe hem tatlılığı ile hemde rol yapma yeteneği ile çok beğeniliyor.
8
Mucize Doktor dizisi için yapılan seçmelerde bir çok rakibi geride bırakarak ünlü olma yolunda en zor virajı döndü. Ana okulu eğitimi alan Adin Külçe hem tatlılığı ile hemde rol yapma yeteneği ile çok beğenildi.
9
2017 de Bellona, Eti, LCW markalarının reklam yüzü olan Adin Külçe'nin ilk dizisi Mucize Doktor.
10
Küçük yaşına rağmen oldukça aklı başında bir çocuk olan Adin Külçe geleceğin çocuk oyuncu yıldızlarından biri olmaya da aday.
11
Adin, anaokulu ve set dışında ailesiyle sık sık yurt dışı seyahatine de çıkıyor..
12
Babasıyla Galatasaray maçlarını kaçırmıyor..
13
Oyunculuğu ve sevimliliğiyle kalpleri ısıtan Adin Külçe'nin Instagram hesabından kareler...
14
15
16
17
18
19
20
21Haber Yayın Tarihi: 11.10.2019 08:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Trump'ın güzeller güzeli kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz hali görenleri şoke etti! Yürek burkan tablo! Kanserden kaybettiği nişanlısının cenazesiyle evlendi! Oryantal Asena yeni stiliyle şoke etti! Bambaşka biri oldu Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var! Arka Sokaklar'ın Komiser Murat'ıydı! Şimdi bambaşka bir hayatı var