Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın patalojiden arkadaşı maviş Duygu, bakın nereli! - Son Dakika

Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın patalojiden arkadaşı maviş Duygu, bakın nereli!

22.11.2019 08:24

Türk halkının en sevdiği diziler arasında yerini alan Mucize Doktor'da, Ali Vefa'nın patalojiden arkadaşı mavi gözlü güzel bakın nereli çıktı.

1
Ali Vefa'nın hastaneden kovulmasını engelleyip suçu kendi üzerine alan Ferman Hoca, tam izleyicilerden "helal olsun" diye övgüler alırken yine yaptı yapacağını ve Ali'ye bölümünü değiştireceğini söyledi. Ali her ne kadar üzülse de Ferman Hoca, aslında bunu sadece Ali'nin iyiliği için yaptı.
2
Ali Vefa, tüm hayallerini ve verdiği sözleri bir kenara koymanın acısı içinde kıvranırken onun için yeni bir sayfa da açıldı.
3
Patoloji de ona destek olacak bir isim de vardı: Duygu.
4
Duygu, bukle bukle saçları, maviş gözleri ve neşeli tavırlarıyla Ali Vefa'nın etrafında pır dönerek diziye hızlı bir giriş yaptı.
5
Ali Vefa'nın, hala aklında olan cerrahiyi bir nebze de olsa unutturmak için bölüm hakkında bilgiler verip patalojiye ısınması için elinden geleni yaptı.
6
Tatlı dili ve neşesiyle dikkat çeken Duygu, izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Duygu karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Melis Gürhan.
7
Temmuz 1994 yılında Adana'da dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu Aslan burcu.
8
Lise eğitimi dahil doğduğu şehirde alan Melis Gülhan, oyunculuk üzerine lisans eğitimini aldığı 'Akdeniz Üniversitesi Tiyatro' bölümünden mezun oldu.
9
Mezun olduktan sonra ilk başta tiyatrolarda görev aldı.
10
Melis Gülhan'ın, ilk kamera karşısına geçtiği dizi 'Dila Hanım' oldu. Bu dizide 'Azime' karakterine hayat vererek dizi sektörüne de ilk adımını attı.
11
Kariyerinde dönüm noktası ise geçtiğimiz sezon yayınlanan Limon Film imzalı 'Avlu' dizisi oldu.
12
Bu dizide Özge olarak karşımıza çıktı.
13
Melis Gürhan, kedi ve köpekleri çok seviyor ve sosyal medya hesabında da fotoğraflarını sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.
14
Ayrıca motosiklet tutkunu olan Melis Gürhan, fiziğini korumak için ise bol bol spor yapıyor.
15
Güzel oyuncu spor yaparken yaptığı paylaşımlarla takipçilerine de sağlıklı yaşamı aşılıyor.
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın patalojiden arkadaşı maviş Duygu, bakın nereli! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden