Mucize Doktor'un Açelya'sı kilolarıyla olay oldu! Bu halinden eser yok - Son Dakika

Mucize Doktor'un Açelya'sı kilolarıyla olay oldu! Bu halinden eser yok

04.11.2019 09:30

Mucize Doktor dizisindeki Açelya karakteriyle büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Hayal Köseoğlu, verdiği kilolarla dikkat çekti.

1
Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor'da 'Açelya' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hayal Köseoğlu, verdiği kilolarla sevenlerini şaşırttı.
2
2016 yılında yayınlanan 'Arkadaşlar İyidir' dizisindeki fazla kilolarıyla dikkat çeken Köseoğlu'nun, yıllar içinde zayıfladığı görüldü.
3
Aşk-ı Memnu ve Ufak Tefek Cinayetler gibi büyük projelerde yer alan 27 yaşındaki oyuncunun yıldızı, Mucize Doktor dizisiyle parladı.
4
Yıllar içindeki değişimiyle dikkat çeken Köseoğlu'nun çocukluğuna dair ortaya çıkan fotoğraf da olay oldu.
5
İlk bölümü 1992 yılında yayınlanan efsane dizi Mahallenin Muhtarları'nda, Fadime ve Temel'in kucağındaki küçük kızın Hayal Köseoğlu olduğunu duyan şaşıp kaldı.
6
Instagram'ı oldukça aktif kullanan güzel oyuncu, cesur paylaşımlarıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor.
7
Peki, siz Hayal Köseoğlu'nun oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz?
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Mucize Doktor'un Açelya'sı kilolarıyla olay oldu! Bu halinden eser yok - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu